Rekompensata dla graczy Suicide Squad. Dostali 20 dolarów za problemy na wcześniejszą premierę

Gracze Suicide Squad: Kill The Justice League donoszą o otrzymaniu 20 dolarów w walucie w grze. To rekompensata od studia Rocksteady za błędy, które popsuły zabawę nabywcom droższej edycji tytułu.

Jakub Błażewicz

18
Rekompensata dla graczy Suicide Squad. Dostali 20 dolarów za problemy na wcześniejszą premierę, źródło grafiki: Rocksteady Studios / Warner Bros. Games..
Rekompensata dla graczy Suicide Squad. Dostali 20 dolarów za problemy na wcześniejszą premierę Źródło: Rocksteady Studios / Warner Bros. Games..

Wczesnodostępowy debiut Legionu Samobójców od twórców serii Batman: Arkham popsuł nieoczekiwany błąd związany z postępami w grze. Dlatego też studio Rocksteady przyznało rekompenasaty dla nabywców Suicide Squad: Kill The Justice League w Edycji Deluxe za bug na wcześniejszą premierę gry.

Przypomnijmy, nabywcy tej droższej edycji mogli rozpocząć zabawę już wczoraj, ale na powitanie otrzymali usterkę, przez którą przy pierwszym uruchomieniu gra informowała o ukończeniu całej zawartości fabularnej. Nie trzeba tłumaczyć, że gracze nie byli tym zachwyceni i najwyraźniej zespół Rocksteady Studios uznał za stosowne zadośćuczynić im za to potknięcie. Oczywiście po uporaniu się z błędem i paroma innymi problemami (via serwis X).

Choć nie ma o tym informacji na oficjalnych kanałach dewelopera, gracze donoszą o otrzymaniu 2 tysięcy monet Luthora (Luthorcoins), czyli około 20 dolarów w walucie gry (via serwis X / Reddit). Cyfrowe pieniądze można wydać na przedmioty kosmetyczne w grze (bo tylko takie są dostępne w wirtualnym sklepie produkcji).

Suicide Squad: Kill The Justice League będzie dostępne dla wszystkich graczy od 2 lutego. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Suicide Squad: Kill The Justice League

Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości

Suicide Squad: Kill The Justice League
PC PlayStation Xbox
Data wydania: 2 lutego 2024
Suicide Squad: Kill The Justice League - Encyklopedia Gier
5.9

GRYOnline

2.6

Gracze

6.2

Steam

5.9

OpenCritic

Wszystkie Oceny
Oceń

2

Jakub Błażewicz

Autor: Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

Bella Ramsey wspomina niezręczne spotkanie z odtwórczynią roli Abby. Zdradziła też, co myśli o nowej obsadzie

Następny
Bella Ramsey wspomina niezręczne spotkanie z odtwórczynią roli Abby. Zdradziła też, co myśli o nowej obsadzie

Ubisoft może dołączyć do fali zwolnień. Poznaliśmy sprzedaż Avatara i Prince of Persia (przeciek)

Poprzedni
Ubisoft może dołączyć do fali zwolnień. Poznaliśmy sprzedaż Avatara i Prince of Persia (przeciek)

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl