Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2009, 16:35

autor: Jiker

Reedycja Call of Duty 4: Modern Warfare w wersjach na X360 i PS3 w sprzedaży od piątku

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersjach konsolowych już 13 listopada W związku z tym miło nam poinformować, że w najbliższy piątek do polskich sklepów trafi reedycja pierwszej odsłony cyklu, a zarazem jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat – Call of Duty 4: Modern Warfare w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja będzie oferowana za sugerowaną cenę 99,90 złotych.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersjach konsolowych już 13 listopada (edycja pecetowa została opóźniona). W związku z tym miło nam poinformować, że w najbliższy piątek do polskich sklepów trafi reedycja pierwszej odsłony cyklu, a zarazem jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat – Call of Duty 4: Modern Warfare w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja będzie oferowana za sugerowaną cenę 99,90 złotych. Dystrybucją tytułu zajmie się firma LEM.

Reedycja Call of Duty 4: Modern Warfare w wersjach na X360 i PS3 w sprzedaży od piątku - ilustracja #1

Warto zauważyć, że nie będzie to edycja Game of the Year, a jedynie standardowa wersja wielkiego hitu. Niemniej jednak możliwość zakupu zafoliowanego egzemplarza gry w dobrej cenie jest z pewnością propozycją wartą uwagi. Szczególnie, że w sklepie gry-online.pl można go nabyć za jedyne 89 złotych. Wszystkim chętnym proponujemy zatem udanie się na stronę interesującej Was wersji dzieła Infinity Ward i realizację transakcji: