Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2018, 11:06

autor: Riddick

Red Dead Redemption 2 - znamy pre-orderowe dodatki na Xboksie One

Zamawiając pre-order Red Dead Redemption 2, gracze mogą spodziewać się rozmaitych dodatków do gry. Oprócz specjalnego wierzchowca dostaniemy unikatowy zestaw wyposażenia, wirtualną gotówkę oraz mapę skarbów.

On jeden przeciw im trzem. Może przyda się zestaw banity lub koń wojenny do ucieczki. - Red Dead Redemption 2 - znamy pre-orderowe dodatki na Xboksie One - wiadomość - 2018-06-05
On jeden przeciw im trzem. Może przyda się zestaw banity lub koń wojenny do ucieczki.

Gracze, którzy nie mogą się już doczekać Red Dead Redemption 2, wkrótce będą mogli złożyć zamówienia przedpremierowe. Aby zachęcić do zakupów „w ciemno”, twórcy przygotowali specjalne, ekskluzywne elementy dla zamawiających preorder gry, a dzięki serwisowi Evil Avatar wiemy, co wejdzie w skład takiego zestawu w przypadku Xboksa One.

Zawartość preordera RDR2 na Xboksa One

  • Koń bojowy
  • Niezbędnik banity
  • Bonus pieniężny do trybu fabularnego
  • Mapa skarbów dla trybu fabularnego (tylko dla zamówień złożonych do końca lipca)
  • 500 tysięcy dolarów wirtualnej gotówki do wydania w GTA: Online (do pobrania bezpośrednio z Microsoft Store po złożeniu zamówienia)
Jest tak wiele do odkrycia. Tu z pewnością pomocna będzie mapa skarbów. - Red Dead Redemption 2 - znamy pre-orderowe dodatki na Xboksie One - wiadomość - 2018-06-05
Jest tak wiele do odkrycia. Tu z pewnością pomocna będzie mapa skarbów.

Według oficjalnego opisu w Microsoft Store, akcja gry rozpocznie się u schyłku epoki Dzikiego Zachodu, w roku 1899, kiedy to główny bohater, Arthur Morgan wraz z gangiem van der Lindego, zostaną zmuszeni do ucieczki po nieudanym napadzie w mieście Blackwater. Przypominamy, że Red Dead Redemption 2 ukaże się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a data premiery tytułu została wyznaczona na 26 października. Twórcy obiecują też, że nie będzie już przesuwana.