Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2021, 10:24

Red Dead Online wreszcie otrzymało solowe misje

Deweloperzy ze studia Rockstar Games poinformowali, że w grze Red Dead Online pojawiła się nowa kategoria scenariuszy – A New Source of Employment. Co ciekawe, pierwsze trzy misje tego typu oferują zawartość przygotowaną z myślą o pojedynczym graczu.

W SKRÓCIE:

  1. Red Dead Online otrzymało misje, które możemy wykonywać w pojedynkę;
  2. nowa kategoria scenariuszy nosi nazwę A New Source of Employment;
  3. na razie dostępne są trzy misje dla pojedynczego gracza.

Jedną z rzeczy, o które fani Red Dead Online prosili od dawna są solowe misje – to dość naturalne, bo nie zawsze mamy ochotę na zabawę w towarzystwie (nie bez znaczenia jest też fakt, że społeczność omawianego tytułu bywa dość toksyczna). Wygląda na to, że wraz z ostatnią aktualizacją gracze wreszcie dostali to, czego chcieli.

Nowa kategoria scenariuszy nosi nazwę A New Source of Employment (pol. nowe źródło zatrudnienia). Zadania możemy rozpocząć odbierając telegram na poczcie lub w swoim obozie – gdy to zrobimy, trafiamy do własnej, zamkniętej instancji, w której nie spotkamy innych graczy.

Mając notkę w plecaku mamy możliwość przechodzenia danej misji wielokrotnie, przy czym przy kolejnych podejściach staje się ona nieco trudniejsza i oferuje trochę lepsze nagrody (twórcy wspominają o „trzech poziomach trudności”).

Na razie mamy dostęp do trzech podobnych zadań, które mogą wykonywać wszyscy gracze – nie ma żadnych ograniczeń, czy to związanych z rangą, czy czymkolwiek innym. Każda z misji prezentuje się zdecydowanie odmiennie od pozostałych. W jednej z nich (A One Horse Deal) naszym celem jest niedopuszczenie do sprzedaży konia (musimy go następnie ujarzmić, co jest fajnym, mocno westernowym motywem), w drugiej (Rich Pickings) okradamy posiadłość w St. Denis, zaś trzecia (Outrider) jest dość standardowa i polega na eskortowaniu wozu.

Kto wie, jeśli tego typu zawartość będzie się cieszyła popularnością, to być może deweloperzy wprowadzą do gry kolejne zadania, których będziemy mogli podjąć się w pojedynkę.

  1. Wrażenia z bety Red Dead Online – chaos i drożyzna
  2. Red Dead Online – poradnik
  3. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna