Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2013, 11:33

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rambo: The Video Game na filmach z fragmentami rozgrywki

Zaplanowana na początek przyszłego roku polska gra Rambo: The Video Game doczekała się kolejnych materiałów wideo. Zaprezentowano między innymi sekwencje QTE w nadchodzącej strzelance.

Do sieci trafiły nowe nagrania z fragmentami rozgrywki z gry Rambo: The Video Game, tworzonej w polskim studiu Teyon Games. Dzięki nim możemy zobaczyć walkę w pojazdach, sekwencje QTE i pozostałe elementy gameplaya.

Tytuł, jak zresztą widać na załączonych nagraniach, będzie (nie)typowym celowniczkiem, w którym postać porusza się sama, a gracz tylko mierzy do kolejnych przeciwników i pociąga za spust. Rozgrywka urozmaicana będzie jednak przez sekwencje QTE, w których należy wciskać odpowiednie klawisze w wyznaczonym czasie. Nie zabraknie także ostrzału z pojazdów.

Całość nie prezentuje się zbyt zachwycająco, ale na brak akcji chyba nikt nie powinien narzekać. Rambo: The Video Game oryginalnie miało ukazać się jeszcze w tym roku, jednak wydawca gry, firma Reef Entertainment, przełożyła termin debiutu. Premiera obecnie planowana jest na początek przyszłego roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Rambo: The Video Game na filmach z fragmentami rozgrywki - ilustracja #1Rambo: The Video Game od studia Teyon Games nie będzie pierwszą grą wideo opartą na przygodach fikcyjnego wojennego weterana Johna Rambo. Do tej pory ukazało się kilka takich produkcji, w tym platformówka Rambo na konsolę NES, Rambo: First Blood Part II na Master System czy też Rambo On Fire na telefony komórkowe.