Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 lutego 2018, 12:30

autor: AlexB

Rainbow Six Siege - promocja i start darmowego weekendu

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, jutro na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One rozpocznie się darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Z tej okazji twórcy przygotowali specjalny zwiastun, zapowiadający start wydarzenia. Ponadto na platformach Steam oraz Uplay trwa promocja na poszczególne wydania tytułu.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że firma Ubisoft zaplanowała na ten tydzień dużą akcję promocyjną Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Zgodnie z zapowiedzią, jutro, tj. 15 lutego, rozpocznie się darmowy weekend z tym ciepło przyjętym taktycznym FPS-em. Przez kilka najbliższych dni gracze będą mogli bezpłatnie przetestować całą zawartość, jaka do tej pory pojawiła się w tytule. Jako pierwsi dostęp do czasowego triala Tom Clancy's Rainbow Six: Siege otrzymają osoby korzystające z PlayStation 4 - będą mogli bawić się od godziny 14:00 czasu polskiego. O 19:00 dołączą do nich gracze pecetowi, a 21:00 miłośnicy Xboksa One. Zabawa zakończy się 18 lutego o godzinie 22:00 na PC, 19 lutego o 8:00 na platformie firmy Microsoft i 20 lutego o 14:00 na konsoli Sony. Należy zaznaczyć, że wszystkie postępy poczynione w testowej wersji Rainbow Six: Siege zostaną przeniesione do zakupionej edycji tytułu (poza najtańszym wydaniem o nazwie Starter).

Operatorzy są już gotowi na start darmowego weekendu. - Rainbow Six Siege - promocja i start darmowego weekendu - wiadomość - 2018-02-14
Operatorzy są już gotowi na start darmowego weekendu.

Z okazji rozpoczynającego się jutro darmowego weekendu z Rainbow Six: Siege, twórcy przygotowali specjalny zwiastun, zapowiadający to wydarzenie. Skupia się on na przedstawieniu specyfiki rozgrywki w dziele firmy Ubisoft – roli destrukcji otoczenia, komunikacji z pozostałymi członkami drużyny oraz konieczności walki na bliskie dystanse. Całość można obejrzeć poniżej.

Ponadto wczoraj w życie weszły zmiany w sprzedaży Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Modyfikacji uległa zawartość poszczególnych edycji gry (więcej na ten temat możecie przeczytać tu i tu). Nie do końca przypadło to do gustu niektórym graczom, dlatego też aby ich nieco udobruchać, twórcy zdecydowali, że na platformach Steam oraz Uplay aż do 6 marca będzie można zakupić cztery najdroższe wersje tytułu po obniżonych cenach. Godna zainteresowania jest zwłaszcza tzw. Advance Edition (zawierająca dodatkowe kredyty i paczki z elementami kosmetycznymi), którą można zdobyć za 189,93 zł. To zaledwie 83 grosze więcej niż edycja standardowa.

Przypominamy, że koniec darmowego weekendu zbiegnie się z rozpoczęciem testów operacji Chimera, czyli pierwszego pakietu zawartości w trzecim roku rywalizacji w Rainbow Six: Siege. Wprowadzi ona między innymi dwóch nowych operatorów z Francji i Rosji oraz wydarzenie czasowe, kooperacyjny tryb Outbreak. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj i tutaj.