Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 lutego 2021, 15:10

PS Plus w marcu: m.in. Remnant: From the Ashes i Final Fantasy 7 Remake

Poznaliśmy gry, do których dostęp mają otrzymać subskrybenci abonamentu PlayStation Plus w marcu. Na liście znalazły się między innymi Final Fantasy VII Remake oraz Remnant: From the Ashes.

Firma Sony przedstawiła listę gier, do których dostęp otrzymają posiadacze abonamentu PlayStation Plus w marcu. I trzeba przyznać, że prezentuje się ona całkiem imponująco. Przede wszystkim znalazło się na niej Final Fantasy VII Remake, czyli kompleksowe odświeżenie jak na razie fragmentu kultowego jRPG-a od studia Square z 1997 roku. Prócz niego subskrybenci będą mogli sprawdzić w nadchodzącym miesiącu Remnant: From the Ashes, czyli grę akcji TPP z elementami RPG, przywodzącą nieco na myśl cykl Souls, strzelankę Farpoint przeznaczoną na urządzenia VR oraz niezależną grę logiczną Maquette. Tę ostatnią produkcję będą mogli pobrać wyłącznie posiadacze PlayStation 5.

Jednocześnie przypominamy, że nadal można odebrać gry z lutowego PS Plus. Concrete Genie i Control Ultimate Edition wypadną z oferty 1 marca, a Destruction AllStars 5 kwietnia.

Oferta PS Plus na marzec

  1. Final Fantasy VII Remake (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 2 marca do 5 kwietnia (Uwaga! Jeśli zdecydujecie się pobrać grę w ramach PlayStation Plus, to nie będziecie mogli liczyć na darmowe ulepszenie do wersji PS5)
  2. Remnant: From the Ashes (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 2 marca do 5 kwietnia
  3. Farpoint (PS4, PS5) – od 2 marca do 5 kwietnia
  4. Maquette (PS5) – od 2 marca do 5 kwietnia

Gry wycofane z PS Plus w marcu

  1. Concrete Genie (PS4)
  2. Control Ultimate Edition (PS4, PS5)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona marki PlayStation