Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 stycznia 2022, 18:33

PS Plus na luty 2022 - Planet Coaster, EA Sports UFC 4 i Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep

Ogłoszono tytuły, które odbierzemy w ramach PS Plus w lutym. W tym miesiącu będą to Planet Coaster: Console Edition, EA Sports UFC 4 i Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure.

Ogłoszono tytuły, które w lutym trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Na PS5 wyląduje strategia Planet Coaster: Console Edition. Posiadacze konsol ósmej generacji dostaną natomiast dwie pozycje – grę sportową EA Sports UFC 4 oraz Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, czyli samodzielną wersję dodatku do Borderlands 2, która stanowi wprowadzenie do nadchodzącego looter shootera Tiny Tina’s Wonderlands.

Wszystkie trzy tytuły będą dostępne od 1 lutego. Do tego czasu nadal można odebrać gry ze styczniowego PS Plus. Są to Persona 5 Strikers (PS4), DIRT 5 (PS4, PS5), Deep Rock Galactic (PS4, PS5).

Oficjalna strona PS Plus

Oferta PS Plus na luty

  1. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)
  2. EA Sports UFC 4 (PS4)
  3. Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Gry wycofane z PS Plus w styczniu

  1. Persona 5 Strikers (PS4)
  2. DIRT 5 (PS4, PS5)
  3. Deep Rock Galactic (PS4, PS5)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.