Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2014, 22:00

Przegląd MMO (04/11/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, Black Gold

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. premierę pierwszej aktualizacji zachodniego ArcheAge, nowinki ze świata Black Desert oraz rychłe nadejście kolejnego rozszerzenia Black Gold.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. nadejście pierwszego rozszerzenia zachodniej edycji ArcheAge, kolejne doniesienia na temat Black Desert, a także najnowsze informacje ze świata Black Gold. Ponadto wspominamy o takich grach jak Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz Neverwinter.

ArcheAge

Już jutro, tj. 5 listopada, zadebiutuje pierwsze rozszerzenie zachodniego wydania ArcheAge. Świat gry wzbogaci się o kolejny kontynent, Aurorie, na terenie którego największe gildie będą mogły budować zamki, a następnie toczyć o nie pełnowymiarowe bitwy. Oprócz tego aktualizacja udostępni nowe tereny pod zabudowę, specjalne pojazdy (w tym łódź podwodną), bronie (do zdobycia na terenie Hasli), a także materiały rzemieślnicze. Szczegółowe informacje na temat rozszerzenie znajdziecie pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArcheAge

Black Desert

W sieci pojawiły się kolejne interesujące doniesienia na temat oczekiwanego Black Desert. O tym, że świat gry ma być żywy i nieustannie się zmieniać wiedzieliśmy już od dawna, lecz spadająca nocą aktywność NPC oraz spadek statystyk wynikający z niekorzystnej pogodny to zupełna nowość. Jak podają twórcy po zapadnięciu zmroku bohaterowie niezależni będą udawać się na spoczynek i zamykać swoje domy, przez co na pewien czas utracimy do nich dostęp. Często przyjdzie nam czekać do rana, aż dany NPC się „obudzi”, by rozpocząć, zakończyć lub kontynuować zadanie, z którym jest on związany. Nocą aktywniejsze będą za to wszelkiej maści potwory, dlatego dalekie podróże najlepiej odbywać będzie za dnia. Wpływ na naszego bohatera będzie miała również pogoda – jeśli zbyt długo będziemy przebywać np. na deszczu nasza siła i statystyki tymczasowo obniżą się.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

Black Gold

Niebawem światło dzienne ujrzy kolejne rozszerzenie Black Gold zatytułowane Bloodied Tides. Tym razem twórcy przygotowali całą masę atrakcji – zwiększeniu ulegnie maksymalny dostępny poziom doświadczenia, pojawią się dwie nowe rasy oraz klasa Elementalisty, zadebiutuje system walki na otwartym morzu, a także areny 3 na 3 wraz z wbudowanym rankingiem oraz nagrodami. To jeszcze nie koniec, bowiem nie zabraknie również „standardowych rzeczy” takich jak dodatkowe przedmioty, zadania oraz przeciwnicy. Szczegóły na temat zawartości aktualizacji dostępne są pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Gold

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

W ubiegłym tygodniu do świata Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zawitało największe od czasu premiery rozszerzenie zatytułowane Dreams of Ice. W jego skład weszły m.in. nowa profesja (Rogue), job (Ninja), instancja, scenariusz, a także cała masa zadań oraz dodatkowych przedmiotów. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji znajdziecie tu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Neverwinter

Dokładnie 18 listopada wydany zostanie kolejny dodatek do Neverwinter. Rozszerzenie zatytułowane Rise of Tiamat skupi się przede wszystkim na poprawie dotychczasowego balansu postaci oraz kontynuacji wydarzeń zapoczątkowanych w Tyranny of Dragons. Czeka nas więc m.in. walka ze wskrzeszoną boginią Tiamat. Dokładne informacje na temat zawartości rozszerzenie dostępne są pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Neverwinter