Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 września 2017, 14:25

Promocje mobilne na weekend 30 września - 1 października (F1 2016, The Shadow Sun, Age of Rivals)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak F1 2016, The Shadow Sun, Age of Rivals, Demon's Rise 2: Lords of Chaos, seria Doom & Destiny, a także Fighting Fantasy Legends i Heroes of Steel.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

F1 2016 ponownie w promocji – to dobra gra wyścigowa, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto rozważyć zakup. - Promocje mobilne na weekend 30 września - 1 października (F1 2016, The Shadow Sun, Age of Rivals) - wiadomość - 2017-09-29
F1 2016 ponownie w promocji – to dobra gra wyścigowa, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto rozważyć zakup.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

F1 2016

Jeżeli ciągle rozważacie zakup mobilnej gry wyścigowej F1 2016, to macie ku temu kolejną dobrą okazję. Studio Codemasters przeceniło produkcję o ponad 60%. Jest to w pełni profesjonalna próba przeniesienia atmosfery F1 na ekrany smartfonów i tabletów. Tytuł cieszy oko wysokiej jakości oprawą graficzną i oferuje zaawansowany model jazdy, któremu towarzyszy realistyczny silnik fizyczny zawiadujący zachowaniem bolidów. Oczywiście twórcy pozyskali wszelkie licencje, dzięki czemu wyścigi odbywają się na torach znanych z regularnego sezonu F1, z udziałem wszystkich oficjalnych zespołów i kierowców. Jedyną rysą wydaje się być brak opcji wieloosobowej.

 1. Android: ok. 10 zł
 2. iOS: 8,99 zł

The Shadow Sun

The Shadow Sun pozostaje jednym z najlepszych mobilnych cRPG-ów, więc jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w dzieło Ossian Studios, to być może skusi Was 50-procentowa promocja, obowiązująca zarówno w App Store, jak i na platformie Google Play. Gra przenosi nas do ponurej krainy fantasy przypominającej Hyboreę z opowiadań o Conanie Barbarzyńcy, doprawioną kosmicznym horrorem w stylu H. P. Lovecrafta. Kampania oferuje wciągająca fabułę i sporo misji pobocznych, zapewniając co najmniej dwadzieścia godzin zabawy. Do tego dochodzi ciekawy zręcznościowy system walki oraz atrakcyjna, w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna.

 1. Android: 4,99 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Demon’s Rise 2: Lords of Chaos

Demon’s Rise 2: Lords of Chaos ponownie w promocji. Utrzymany w klimacie fantasy RPG studia Wave Light Games zaskakuje obszernością – kampania fabularna wystarcza na około 80 godzin. W tym czasie gracz eksploruje sprawnie zaprojektowany świat, tocząc zaciekłe boje z rozmaitymi przeciwnikami. Turowa, taktyczna mechanika walki jest bardzo rozbudowana, a piętnaście klas postaci pozwala zbudować drużynę idealnie wpisującą się w predyspozycje gracza. Jednocześnie tytuł cieszy oko ładną oprawą graficzną.

 1. Android: ok. 7 zł

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android)

Studio Heartbit Interactive wyjątkowo długo kazało nam czekać na kolejną wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny. Jedna z najlepszych mobilnych serii RPG, wzorowana na klasycznych produkcjach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów. Miłośnicy fabularnych gier stołowych zostali wzięci przez pomyłkę za bohaterów świata fantasy i teraz muszą o niego odpowiednio zadbać. Akcja obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, ale w różnych okresach czasowych, co przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie trzeba przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

 1. Doom & Destiny – Android: ok. 5 zł
 2. Doom & Destiny Advanced – Android: ok. 5 zł

Heroes of Steel

Bracia Trese nie przestają przeceniać swoich produkcji. Tym razem wybór padł na Heroes of Steel – taktyczne RPG, utrzymane w klimacie postapokaliptycznego fantasy. Gra nie grzeszy wysoką jakością wykonania, ale wynagradza to bardzo rozbudowanymi mechanizmami rozgrywki, imponującą różnorodnością (8 klas postaci, zarządzanie czteroosobową drużyną, rozbudowany system rozwoju) oraz bardzo obszerną zawartością (setki questów i obszarów do eksploracji). Przejście kampanii wraz z opcjonalnymi misjami pobocznymi to zadanie na co najmniej 120 godzin.

 1. Android: ok. 9 zł

Age of Rivals

Osobom szukającym ciekawej, a jednocześnie przyjemnej w odbiorze planszówki/karcianki, polecamy Age of Rivals. Tytuł, dostępny obecnie za połowę ceny, został skrojony idealnie pod urządzenia mobilne – rozgrywkę cechuje szybkie tempo, mecze trwają maksymalnie 10 minut i nie uświadczycie tu żadnych żmudnych mechanizmów (np. całkowicie zrezygnowano z budowania klasycznego decka). Jednocześnie znajdziecie tu dwunastu bohaterów o odmiennych statystykach i zdolnościach, dwieście zróżnicowanych kart, ciekawą, inspirowaną starożytnością stylistykę, a także możliwość toczenia pojedynków w trybie offline i online.

 1. Android: ok. 9 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Fighting Fantasy Legends, VGB, ACE Academy

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich przygodówka typu visual-novel ACE Academy, strzelanka VR Space: The Last Mission oraz emulator konsoli Game Boy VGB. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. ACE Academy – Android: 20,99 zł
 2. Dead Age – Android: ok. 8 zł
 3. Farm Invasion USA – Premium – Android: ok. 3 zł
 4. Fighting Fantasy Legends – Android: 9,99 zł / iOS: 8,99 zł
 5. Shredder Chess – Android: ok. 5 zł
 6. TA: Czerwony Kapturek – Android: za darmo
 7. VGB – Game Boy Emulator – Android: 8,99 zł
 8. VR Space: The Last Mission – Android: ok. 3 zł
 9. Wing Zero X – Android: ok. 6 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej