Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 października 2017, 23:38

Promocje mobilne na weekend 7-8 października (Space Marshals, Bridge Constructor, Shadow Blade)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Space Marshals, seria Bridge Constructor, Shadow Blade, 1943 Deadly Desert, Linelight oraz Table Top Racing.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Kowboje w realiach science fiction – taka fuzja rzadko wychodzi, ale w przypadku Space Marshals wszystko zagrało. - Promocje mobilne na weekend 7-8 października (Space Marshals, Bridge Constructor, Shadow Blade) - wiadomość - 2017-10-06
Kowboje w realiach science fiction – taka fuzja rzadko wychodzi, ale w przypadku Space Marshals wszystko zagrało.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Space Marshals

Przegląd rozpoczynamy od przeceny Space Marshalsdoskonałej, bogatej w treść strzelanki taktycznej, łączącej w ciekawy sposób realia science fiction ze stylistyką westernu. W dziele studia Pixelbite, czyli autorów popularnej serii gier wyścigowych Reckless Racing, wcielamy się w gwiezdnego szeryfa Burtona, przed którym postawione zostaje zadanie schwytania lub wyeliminowania wszystkich zbiegów z więzienia funkcjonującego na pokładzie statku kosmicznym Artemis.

 1. Android: 5,49 zł

Wyprzedaż gier z serii Bridge Constructor (Android)

Firma Headup Games wystartowała z akcją promocyjną, obejmującą trzy odsłony serii Bridge Constructor. Gry, które zakupicie obecnie za połowę ceny, pozwalają wcielić się w projektanta mostów (względnie torów przeszkód) i dać upust swoim architektonicznym żądzom. Z pełną ofertą zapoznacie się poniżej:

 1. Bridge Constructor Playground – Android: ok. 4 zł
 2. Bridge Constructor Medieval – Android: ok. 4 zł
 3. Bridge Constructor Stunts – Android: ok. 4 zł

Shadow Blade

50% taniej nabędziecie również Shadow Blade, czyli dwuwymiarową platformówkę z wojownikiem ninja w roli głównej, który wykonuje niebezpieczne misje na mapach pełnych wrogów i śmiercionośnych pułapek. Jedną z największych zalet produkcji jest rozbudowany system walki, umożliwiający także stosowanie podejścia skradankowego.

 1. Android: ok. 4 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. 1943 Deadly Desert, Linelight, Table Top Racing

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich turowa strategia wojenna 1943 Deadly Desert w wersji Premium, gra logiczna Linelight oraz wyścigi Table Top Racing w wydaniu Premium. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. 1943 Deadly Desert Premium – Android: ok. 3 zł
 2. Cubes – Android: za darmo
 3. Descensus 2 – Android: za darmo
 4. Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika – Windows Phone: 13,99 zł
 5. Gimme Five – Windows Phone: 13 zł
 6. Linelight – Android: 50 groszy
 7. Battleship Lonewolf – Space TD – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 8. Mystery of Fortune 2 – Android: za darmo
 9. Prison Run and Gun – Android: ok. 2 zł
 10. Table Top Racing Premium – Android: 2,99 zł
 11. TE Offroad + – Android: ok. 7 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne