Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2017, 10:25

Hitman - jeszcze w październiku doczekamy się zapowiedzi "całkowicie nowej zawartości"

Studio Io-Interactive ujawniło, że w październiku do gry Hitman trafią kolejne wyzwania oraz kontrakty. Deweloperzy zdradzili też, że na 24 października szykują zapowiedź całkowicie nowej zawartości, choć uprzedzili, że nie dotyczy ona drugiego sezonu.

Od premiery ostatniego epizodu Hitmana minął już niemal rok, a mimo to studio Io-Interactive nadal udostępnia nową zawartość do tej udanej skradanki. Duńskie studio ogłosiło za pośrednictwem swojej strony internetowej, że w październiku gracze otrzymają paczkę pięciu wyzwań, osadzonych w Kolorado – jedynej lokacji, która do tej pory nie doczekała się Challenge Packa – oraz łącznie 20 niedostępnych dotychczas kontraktów. Pierwsze dziesięć z nich trafi do graczy już za niecały tydzień, 13 października; tego samego dnia zadebiutuje wspomniany wcześniej Master Scarecrow Challenge Pack. Następne kontrakty zostaną odblokowane nieco później i tym razem zostaną wybrane nie przez samych deweloperów, a przez jednego z graczy – brytyjskiego speedrunnera o pseudonimie Hatch.

W prawie rok od premiery ostatniego pełnoprawnego epizodu Hitmana Agent 47 nadal ma ręce pełne roboty. - Hitman - jeszcze w październiku doczekamy się zapowiedzi "całkowicie nowej zawartości" - wiadomość - 2017-10-07
W prawie rok od premiery ostatniego pełnoprawnego epizodu Hitmana Agent 47 nadal ma ręce pełne roboty.

W tym miesiącu doczekamy się też jeszcze jednej niespodzianki. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej Io-Interactive, 24 października studio ujawni całkowicie nową zawartość gry. Na razie twórcy nie zdradzają żadnych szczegółów, ale uściślili, że na pewno nie chodzi o drugi sezon Hitmana. Co w takim razie planują Duńczycy? Bonusowa misja, nieuchwytny cel, może dodatkowy tryb? Na fanowskich forach roi się od domysłów, ale na konkrety musimy jeszcze trochę poczekać.

Ale choć Io-Interactive zapewnia, że na razie nie otrzymamy żadnych informacji na temat drugiego sezonu, kontynuacja Hitmana jest pewna – deweloperzy zapowiedzieli, że ukaże się ona w 2018 roku. Nic dziwnego – ostatnia część pomimo epizodycznej formuły, na którą narzekało wiele osób, przyciągnęła do siebie ponad pięć milionów graczy. Samo studio niedawno wykupiło się od wydawcy Square Enix wraz z prawami do swojej najważniejszej marki, teraz może więc samodzielnie podejmować decyzje w sprawie kierunku, w jakim podąży seria.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Io-Interactive
  2. Recenzja gry Hitman – kapitalna rozgrywka, bardzo słaby serial