Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 sierpnia 2015, 10:00

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 22-23 sierpnia (m.in. Hitman: Sniper, Doom & Destiny, Sunburn!)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Hitman: Sniper, Doom & Destiny, Sunburn!, Star Horizon, Piloteer, Gentlemen! oraz o najnowszej akcji Humble PC & Android Bundle.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akura+t znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hitman: Sniper

Android: ok. 12 zł; wcześniej ok. 21 zł / iOS: ok. 12 zł; wcześniej ok. 21 zł

Marka Hitman ma na urządzeniach mobilnych wielu oddanych fanów. Świadczy o tym nie tylko sukces logicznego Hitman GO, ale też popremierowa popularność kolejnej odsłony – Hitman: Sniper. Firma Square Enix, wydawca produkcji, kazała nam czekać na pierwszą obniżkę ceny tej gry niemal trzy miesiące. 40-procentowa promocja objęła zarówno edycję na Androida, jak i iOS. Tytuł jest udaną strzelanką snajperską, w której przebywając w jednym miejscu, eliminujemy z daleka wskazane cele. Dobrze zaprojektowane mapy, umożliwiające aranżowanie „nieszczęśliwym wypadków”, i duża swoboda w zakresie planowania akcji czynią z zabawy w Hitman: Sniper bardzo ciekawe doświadczenie.

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android / iOS)

Studio Heartbit Interactive ogłosiło wielką, letnią wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny. Jeden z najlepszych mobilnych cyklów RPG, wzorowany na klasycznych produkcjach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów. Miłośnicy fabularnych gier stołowych zostali wzięci przez pomyłkę za bohaterów świata fantasy i teraz muszą o niego odpowiednio zadbać. Akcja obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, ale w różnych okresach czasowych, co przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie trzeba przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

Star Horizon

Android: ok. 8 zł; wcześniej ok. 12 zł / iOS: ok. 12 zł; wcześniej ok. 16 zł

Nieco taniej niż zwykle można również nabyć Star Horizon, czyli kosmiczną strzelankę autorstwa studia Tabasco Interactive. Produkcja jest smakowitym kąskiem dla wszystkich miłośników sci-fi. Nie brakuje w niej wielkich kosmicznych bitew, efektownej szaty graficznej, stworzonej na silniku Nity, a obrazu całości dopełnia ciekawie skrojony wątek fabularny, oferujący możliwość podejmowania istotnych decyzji, kształtujących kierunek, w jakim rozwija się kosmiczna opowieść.

Sunburn!

Android: ok. 3,50 zł; wcześniej ok. 11 zł / iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Za kilka złotych możecie obecnie nabyć Sunburn! – jedną z najciekawszych gier logiczno-zręcznościowych ostatnich kilkunastu miesięcy. Debiutancka produkcja trzyosobowego, niezależnego studia Secret Crush zaskakuje przede wszystkim na płaszczyźnie fabularnej. Gra opowiada o losach załogi statku kosmicznego, który rozleciał się na kawałki w wyniku poważnej awarii. Ekipa cudem uszła z życiem, ale jej sytuacja nie wygląda różowo. Kończą się zapasy tlenu, a próba nawiązania kontaktu z innymi jednostkami kończy się niepowodzeniem. W obliczu zagłady kapitan podejmuje zaskakującą decyzję – postanawia zebrać załogantów i ponieść wspólną, bohaterską śmierć poprzez zderzenie z rozgrzaną do czerwoności powierzchnią gwiazdy.

Piloteer

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 12 zł / iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

W zręcznościówce Piloteer, autorstwa studia Fixpoint Productions (znanego z Pivvot), wcielamy się w wynalazcę, który pragnie przekonać ludzkość do tego, że jetpacki to nie taki zły wybór, jeśli chodzi o podróżowanie. Dokonuje tego w jedyny słuszny sposób – testując je na własnej skórze. Rozgrywka podzielona jest na szereg misji, w trakcie których gracz staje przed zadaniem realizacji rozmaitych wyzwań. Większość z nich wiąże się z docieranie do określonych miejsc na mapie i wykonywaniem rozmaitych akrobacji, a całością zarządza zaawansowany silnik fizyczny. Humorystyczną zręcznościówkę można obecnie nabyć 67% taniej niż zwykle.

Gentlemen!

Android: ok. 11 zł; wcześniej ok. 22 zł / iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 21 zł

Sporej przeceny doczekała się pełna akcji gra wieloosobowa Gentlemen!, autorstwa szkockiego studia Lucky Frame, znanego z Bad Hotel oraz Wave Trip. W produkcji, której akcja umiejscowiona została w XIX-wiecznej Anglii, wcielamy się w jednego z trzech zwaśnionych dżentelmenów (bądź damę imieniem Gladys). Ich problemy rozwiązujemy w sposób iście dżentelmeński, mianowicie na arenie, robiąc w tym celu użytek z noży, bomb i zabójczych gołębi. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że zmagania odbywają się przy jednym urządzeniu (wspierane są przede wszystkim tablety). Jeśli posiadamy gamepady, możemy bawić się we czwórkę.

Warhammer 40,000: Deathwatch - Tyranid Invasion

iOS: ok. 12 zł; wcześniej ok. 21 zł

Godnej uwagi przeceny doczekała się wydana przed miesiącem turowa strategia Warhammer 40,000: Deathwatch – Tyranid Invasion. W grze przejmujemy kontrolę nad Kosmicznymi Marines z oddziału Deathwatch i na przestrzeni 40 misji walczymy z armią agresywnych Tyranidów. Do naszej dyspozycji oddano 38 żołnierzy i ponad 150 elementów wyposażenia, pozwalających dostosować bohaterów do danej sytuacji i poprawić ich możliwości bojowe. Z kolei bitwy toczą się w zróżnicowanych lokacjach, w tym na pokładzie niezwykłych Statków-Uli.

Humble PC & Android Bundle 13 - m.in. Crimsonland, Beatbuddy, TinyKeep

W ostatnich dniach wystartowała trzynasta edycja akcji Humble PC & Android Bundle, pozwalającej nabyć za stosunkowo niską cenę pakiet gier na PC oraz smartfony i tablety z systemem Android. Za dowolną wpłatę uzyskacie dostęp do: Crimsonland, Neverending NIghtmares, Beatbuddy: Tale of the Guardians i FOTONICA. Kwota wyższa niż aktualna średnia (tj. zaledwie 2,91 dolary, czyli około 11 złotych) odblokowuje dodatkowo: TinyKeep, Crowntakers i Monsters Love You!. W kolejnych dniach pakiet zostanie wzbogacony o następne tytuły. Akcja dobiegnie końca 1 września.