Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 maja 2016, 10:10

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 21-22 maja (The School: White Day, TMNT: Rooftop Run, Transistor)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak The School: White Day, TMNT: Rooftop Run, Transistor, Lost Socks: Naughty Brothers oraz jRPG-i firmy Kemco.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

The School: White Day

Android: 17,99 zł

Najnowszy przegląd rozpoczynamy z przytupem, a konkretnie 50-procentową przeceną pierwszoosobowego horroru The School: White Day. Mamy tu do czynienia z remakiem koreańskiej gry pecetowej z 2001 roku. Jej akcja toczy się na terenie szkoły, w której para zakochanych chce spędzić niezapomnianą noc. Niestety, sytuacja bardzo szybko przybiera bardzo mroczny obrót i bohaterom nie pozostaje nic innego, jak skupić się na przeżyciu. Ucieczka przed demonami, bazująca na unikaniu wrogów i skradaniu się, przerywana jest okazjonalnie zagadkami, a w czerpaniu groteskowej przyjemności z zabawy pomaga podrasowana względem oryginału trójwymiarowa szata graficzna.

Wyprzedaż gier z katalogu Nickelodeon (Android) – m.in. Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run, Oscura SpongeBob Moves In

W ostatnich tygodniach na rynku mobilnym miały miejsce liczne wyprzedaże katalogów poszczególnych wydawców. Z własną akcją wystartowała ostatnio także stacja Nickelodeon. Użytkownicy smartfonów i tabletów działających pod kontrolą systemów Android mogą nabyć taniej m.in. Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run, SpongeBob Moves In oraz Oscura. Przeceny sięgają 75%, a pełna oferta prezentuje się następująco:

 • Blaze and the Monster Machines – Android: 4,69 zł
 • Dora and Friends – Android: 4,69 zł
 • NICK Sports – Android: 4,69 zł
 • Oscura – Android: 4,69 zł
 • PAW Patrol Pups Take Flight – Android: 4,69 zł
 • PAW Patrol Pups to the Rescue – Android: 4,69 zł
 • Shimmer and Shine: Carpet Ride – Android: 4,69 zł
 • SpongeBob Moves In – Android: 4,69 zł
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Battle Match – Android: 4,69 zł
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Portal Power – Android: 4,69 zł
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run – Android: 4,69 zł

Prison Run and Gun

Android: ok. 4,50 zł

Za połowę ceny kupicie aktualnie przyzwoitą platformówkę Prison Run and Gun. Gracz wciela się w niej w więźnia, który postanawia wykorzystać wszczęty na terenie placówki bunt i niepostrzeżenie uciec. Aby zrealizować plan, będzie musiał ukończyć 30 sekcji wypełnionych skakaniem, strzelaniem i rozwiązywaniem prostych łamigłówek.

Wyprzedaż jRPG-ów studia Kemco (Android/iOS) – m.in. Revenant Saga, Chrome Wolf i Legend of Ixtona

W dalszym ciągu trwa wyprzedaż jRPG-ów firmy Kemco. W większości przypadków są to bardzo udane produkcje, które można polecić zarówno całkowitym żółtodziobom, jak i weteranom japońskiej odmiany gier fabularnych. Z pełną ofertą – dotyczącą Androida i iOS – możecie zapoznać się poniżej:

Transistor

iOS: ok. 13 zł

Wydana 11 czerwca ubiegłego roku, iOS-owa wersja Transistor – gry studia Supergiant Games, twórców kultowego Bastion – doczekała się kolejnej obniżki ceny. Jest to zręcznościowe RPG, którego akcja rozgrywa się w mieście przyszłości. Gracz wciela się w kobietę, wchodzącą w posiadanie tajemniczego miecza. Bohaterka przemierza metropolię w poszukiwaniu poprzednich właścicieli broni i stara się odkryć jej przeznaczenie.

Lost Socks: Naughty Brothers

iOS: ok. 4 zł

Użytkownicy iOS ucieszą się zapewne z solidnej przeceny pięknej dwuwymiarowej platformówki typu Lost Socks: Naughty Brothers. Mamy tu do czynienia z produkcją typu auto-runner, inspirowaną m.in. mobilnymi przygodami Raymana. Oznacza to, że bohater – w tym przypadku skarpeta, wyruszająca na poszukiwania swego brata bliźniaka – pędzi automatycznie przed siebie, a gracz jedynie wydaje odpowiednie komendy (np. skok lub nabranie powietrza i zamiana w balon), licząc na to, że uda mu się pokonać w jednym kawałku kolejne fragmenty map. Na wyposażeniu postaci jest również rozmaita broń palna, pozwalająca nie tylko skutecznie walczyć z przeciwnikami, ale też niszczyć elementy otoczenia.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – 9 Poszlak i The Great Unknown: Houdini's Castle

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Dzisiejsze propozycje zadowolą wyłącznie miłośników przygodówek typu ukryte obiekty, a są nimi: 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek oraz The Great Unknown: Houdini's Castle. Pełna oferta prezentuje się następująco:

 • 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek – 6,50 zł
 • The Great Unknown: Houdini's Castle – 6,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: