Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Lost Socks: Naughty Brothers (AND)
OkładkaLost Socks: Naughty Brothers (AND)

Lost Socks: Naughty Brothers

Opracowana przez studio Nerf Game dwuwymiarowa platformówka z gatunku auto-runnerów, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Lost Socks: Naughty Brothers opowiada dość absurdalną historię dwóch braci, będących parą skarpet.

Akcji | platformówki | 2D | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lost Socks: Naughty Brothers Premiera

2mar2016

iOS

data nieogłoszona

AND

producent: Nerf Game wydawca: Nerf Game Strona oficjalna

Gry podobne do Lost Socks: Naughty Brothers

Attack on Titan: Assault

Vector

Rayman Jungle Run

Lost Socks: Naughty Brothers to udostępniona na mobilny system iOS i AND platformówka 2D. Grę opracowało studio Nerf Game i jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności.

Fabuła

Lost Socks: Naughty Brothers opowiada absurdalną historię dwóch braci będących parą skarpet. Jeden z nich znika bez śladu, więc drugi postanawia go odnaleźć. Przy takim scenariuszu nie możemy oczywiście liczyć na rozbudowaną fabułę, ale spełnia ona swoje podstawowe dwa zadania, czyli zapewnia nam pretekst do zabawy oraz dostarcza nietypowo wyglądającego bohatera.

Mechanika

Wydane na mobilny system iOS i AND Lost Socks: Naughty Brothers to dwuwymiarowa platformówka, która należy do kategorii określanej mianem auto-runnerów. Oznacza to, że postać automatycznie pędzi naprzód, a my za pomocą gestów wydajemy jej komendy, takie jak skok, czy napełnienie się powietrzem, co przeobraża skarpetę w pseudo-balon i pozwala na powolne opadanie.

Kampania składa się z ponad trzydziestu poziomów i na każdym z nich naszym zadaniem jest dotarcie od punktu startowego do mety. Na drodze stają nam liczne przeszkody i pułapki. Nie brakuje także wielu różnorodnych przeciwników, w tym kilku bossów. Na szczęście bohater może korzystać ze sporego arsenału broni palnej, która służy zarówno do walki, jak i niszczenia elementów otoczenia. Zabawę zaczynamy z prostym karabinem, ale potem mamy okazje powoli gromadzić coraz potężniejsze zabawki.

Gra oferuje dużą różnorodność kampanii. Podczas zabawy odwiedzamy kilka różnych typów lokacji i każdy z nich oferuje mocno odmienne wyzwania. Wszystko to ukazane zostało za pomocą atrakcyjnej dwuwymiarowej oprawy graficznej.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Lost Socks: Naughty Brothers: 12+

iOS
AND