Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 lutego 2018, 23:30

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 17-18 lutego (Another World, Civilization Revolution 2, F1 2016)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Another World, Civilization Revolution 2, F1 2016, To the Moon, Fiz: Brewery Management Game, The Quest, Iesabel, Gunslugs i Ashworld.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Przypominamy, że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

Tym razem na tapecie prawdziwy klasyk – Another World w wersji jubileuszowej. - Promocje mobilne na weekend 17-18 lutego (Another World, Civilization Revolution 2, F1 2016) - wiadomość - 2018-02-16
Tym razem na tapecie prawdziwy klasyk – Another World w wersji jubileuszowej.

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Another World

Po dłuższym czasie możecie nabyć w promocji kultową przygodową grę akcji Another World. Wydanie mobilne jest odświeżoną wersją klasyka autorstwa Erica Chahiego, przygotowaną z okazji 20-lecia marki. Gracz wciela się w młodego naukowca Lestera Knighta Chaykina, który wskutek nieudanego eksperymentu trafia do pełnego niebezpieczeństw, obcego świata. Tytuł łączy w znakomity sposób elementy przygodówki, gry akcji i platformówki 2D, serwując niezapomnianą przygodę. Zmiany w stosunku do oryginału z 1991 roku objęły m.in. dodanie trzech poziomów trudności, unowocześnienie oprawy graficznej (np. rozdzielczość HD) i zremasterowanie ścieżki dźwiękowej.

 1. Android: ok. 8,50 zł
 1. iOS: 8,99 zł

Civilization Revolution 2

45-procentowej obniżki ceny doczekała się gra strategiczna Civilization Revolution 2, druga odsłona specjalnej, uproszczonej podserii marki Civilization, stworzonej z myślą o początkujących fanach tego typu rozgrywki. W grze przejmujemy władzę nad jedną z kilkunastu dostępnych cywilizacji i przystępujemy do podboju świata. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji świata, zakładania miast, ustanawiania szlaków handlowych, dbania o ekonomię i rozwój kultury, inwestowania w nowe technologie, utrzymywania stosunków dyplomatycznych z sąsiadami, a także prowadzenia wojen. W stosunku do Civilization Revolution odświeżono mechanikę rozgrywki, przeprojektowano interfejs, wprowadzono szereg nowości (nowe jednostki, budynki, cuda), poszerzono reprezentację liderów i zaoferowano w pełni trójwymiarową szatę graficzną.

 1. Android: 24,99 zł
 1. iOS: 27,99 zł

F1 2016

Robert Kubica szaleje na konferencjach Williamsa, a Codemasters przecenia grę wyścigową F1 2016. Jest to udana, w pełni profesjonalna próba odwzorowania atmosfery F1 na ekranach smartfonów i tabletów. Tytuł cieszy oko wysokiej jakości oprawą graficzną i oferuje zaawansowany model jazdy, któremu towarzyszy realistyczny silnik fizyczny zawiadujący zachowaniem bolidów. Oczywiście twórcy pozyskali wszelkie licencje, dzięki czemu wyścigi odbywają się na torach znanych z regularnego sezonu F1, z udziałem wszystkich oficjalnych zespołów i kierowców. Jedyną rysą wydaje się być brak opcji wieloosobowej.

 1. Android: ok. 4,50 zł
 2. iOS: 4,99 zł

To the Moon

Taniej kupicie też emocjonalną przygodówkę To The Moon. W grze kierujemy poczynaniami dwójki naukowców, oferujących możliwość przeniesienia się do własnych wspomnień i pokierowania swoim życiem w taki sposób, aby przeżyć największe, niespełnione marzenia. Para bohaterów trafia do umysłu schorowanego staruszka imieniem Johnny, który marzy o podróży na Księżyc. W trakcie rozgrywki lawirujemy między światem rzeczywistym a wspomnieniami starca, eksplorując kolejne lokacje, rozmawiając z napotkanymi postaciami i gromadząc przedmioty, które pozwolą przenieść się do najmłodszych lat Johnny’ego. Gra łączy sporą dawkę humoru z dramatem i momentami tragicznymi, związanymi z życiem staruszka.

 1. Android: 11,99 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Fiz: Brewery Management Game

Fiz: The Brewery Management Game to strategia ekonomiczna, w której zarządzamy własnym browarem. Debiutanckie dzieło niezależnego studia Bit by Bit doczekało się 68-procentowej obniżki, ale nawet bez promocji jest warte zakupu – mamy tu do czynienia ze świetną i obszerną produkcją, w której tematyka browarnicza potraktowana została z dużym poczuciem humoru. Twórcy zawarli w swojej grze sporo interesującej zawartości, na czele z ponad 60 gatunkami piwa czekającymi na odkrycie. W sumie Fiz: The Brewery Management Game zapewnia ponad dwadzieścia godzin zabawy na wysokim poziomie.

 1. Android: ok. 4 zł
 1. iOS: 4,99 zł

The Quest z dodatkiem Islands of Ice and Fire

50% taniej nabędziecie The Quest – klasycznego RPG-a od studia Redshift Games. Fabuła przenosi nas do krainy fantasy znanej jako Monares. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a eksploracja odbywa się w sposób skokowy (90-stopniowy obrót postaci). Podczas zabawy zwiedzamy świat, wypełniamy zadania oraz toczymy turowe bitwy. Kampania jest niezwykle obszerna, bogata w wydarzenia i zawartość. W sumie tytuł zapewnia co najmniej kilkadziesiąt godzin zabawy na wysokim, RPG-owym poziomie. Kolejną porcję rozgrywki zapewnia samodzielne rozszerzenie Isles of Ice & Fire, umożliwiające kontynuowanie zabawy tym samym bohaterem. Oferuje ono nowe rejony do eksploracji, w tym lochy i miasta, kolejnych przeciwników oraz typ broni: kusze.

 1. The Quest – Android: 14,99 zł
 2. The Quest: Isles of Ice & Fire – Android: ok. 7 zł

Wyprzedaż gier studia Forever Entertainment (Android) – m.in. Iesabel, Wizrogue, Merchants of Kaidan

Pokaźnej, bo nawet 83-procentowej przeceny doczekało się kilka gier z katalogu polskiego studia Forever Entertainment oferowanych na platformie Google Play. Każdy z oferowanych tytułów zakupicie za niecałe 4 zł, w tym udanego hack’n’slasha Iesabel, ciekawą strategię ekonomiczną z elementami RPG Merchants of Kaidan oraz roguelike’owe Wizrogue – Labirynth of Wizardry. Z ofertą zapoznacie się poniżej:

 1. Iesabel – Android: ok. 4 zł
 2. Merchants of Kaidan – Android: ok. 4 zł
 3. Sinless: Remastered – Android: ok. 4 zł
 4. The Dolls: Reborn – Android: ok. 4 zł
 5. The Dweller – Android: ok. 4 zł
 6. The Final Take – Android: ok. 4 zł
 7. Teddy Floppy Ear: The Race – Android: ok. 4 zł
 8. Wizrogue – Labirynth of Wizardry – Android: ok. 4 zł

Wyprzedaż gier studia OrangePixel (Android) – m.in. Gunslugs, Heroes of Loot i Ashworld

Studio OrangePixel przeceniło dużą część swojego katalogu gier mobilnych (na platformie Google Play). Firma słynie z tworzenia oldskulowych zręcznościówek i prostych RPG-ów akcji, charakteryzujących się szybko przyswajalnymi zasadami i przyjemną, dwuwymiarową szatą graficzną. Tym razem promocją objęto następujące pozycje:

 1. Ashworld – Android: 9,99 zł
 2. Gunslugs – Android: ok. 5 zł
 3. Gunslugs 2 – Android: ok. 5 zł
 4. Heroes of Loot – Android: ok. 5 zł
 5. Heroes of Loot 2 – Android: 9,99 zł
 6. Meganoid – Android: 9,99 zł
 7. Space Grunts – Android: ok. 5 zł

Inne wyprzedaże gier mobilnych – m.in. Codex of Victory, OTTTD, Retro Winter Sports 1986, Sentinels of the Multiverse

W ostatnich dniach na platformach Google Play i App Store przeceniono lub zaoferowano za darmo szereg innych, zwykle mniej znanych pozycji. Są wśród nich strategia Codex of Victory, tower defense OTTTD, sportowe Retro Winter Sports 1986, logiczny Rubek i planszówka Sentinels of the Multiverse. Oferta prezentuje się następująco:

 1. Adventures of Poco Eco – Lost Sounds – Android: ok. 7 zł
 2. Codex of Victory – Android: 10,99 zł
 3. Colorzzle – Android: za darmo / iOS: za darmo
 4. Crashlands – Android: 16,99 zł
 5. Hell, The Dungeon Again! – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 6. Muscle Princess – Android: ok. 5 zł
 7. One Day: The Sun Disappeared – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 8. OTTTD – Android: ok. 4 zł
 9. Retro Winter Sports 1986 – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 10. Roll Turtle – Android: ok. 4 zł / iOS: 1,99 zł
 11. Rubek – Android: ok. 4 zł
 12. Sentinels of the Multiverse – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 13. Star Traders – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 14. Strike Team Hydra – Android: ok. 3 zł
 15. Volt – Android: ok. 2 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne