Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 lipca 2016, 10:35

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 16–17 lipca (Another World, Grim Fandango Remastered)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Another World, Little Big Adventure, Game Studio Tycoon 2, The King of Fighters '98, seria Chainsaw Warrior, Her Story i Grim Fandango Remastered.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier studia DotEmu (Android/iOS) – m.in. Another World, Sanitarium, I Have No Mouth

Najnowszy przegląd rozpoczynamy wyprzedażą wybranych gier studia DotEmu. W efekcie o 40-50% taniej kupicie zestaw klasycznych gier przygodowych, w tym znakomite pod każdym względem Another World, obrośnięte małym kultem Little Big Planet, a także mroczne Sanitarium. Pełna oferta, która obowiązuje zarówno na platformie Google Play, jak i App Store, prezentuje się następująco:

Game Studio Tycoon 2

Android: ok. 5 zł

66% taniej kupicie obecnie drugą odsłonę mobilnego cyklu strategii ekonomicznych autorstwa niezależnego dewelopera Michaela Sherwina (niedawno na rynek trafiła trzecia odsłona). W grach z tej serii wcielamy się we właściciela początkowo niewielkiego studia zajmującego się produkcją gier wideo. Celem jest stworzenie wielkiego hitu i przeobrażenie firmy w doskonale prosperujące przedsiębiorstwo. Podczas zabawy ustalamy szczegóły projektów, takie jak gatunek, budżet czy przydzielone do pracy osoby. Musimy też dbać o marketing i dotrzymywanie terminów, zarządzać pracownikami studia i rywalizować z konkurencyjnymi firmami. W pewnym momencie możemy nawet wyprodukować własną platformę do gier.

The King of Fighters '98

Android: ok. 8 zł

W tym tygodniu coś dla siebie znajdą również miłośnicy dwuwymiarowych bijatyk. The King of Fighters ’98 jest zestawem kilku wcześniejszych odsłon serii - począwszy od '94, a na ’97 skończywszy. W efekcie do dyspozycji gracza oddano 38 grywalnych postaci oraz masę aren. Marka znana jest jednak przede wszystkim (pomijając wdzięki Mai Shiranui, oczywiście) z technicznej, bardzo precyzyjnej mechaniki walki. Edycja mobilna została wzbogacona o specjalny schemat sterowania, wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów oraz możliwość toczenia pojedynków z przyjacielem/przyjaciółką poprzez połączenie Bluetooth.

Wyprzedaż gier z serii Chainsaw Warrior (Android/iOS)

Studio Auroch Digital zorganizowało kolejną w tym roku wyprzedaż obu odsłon serii Chainsaw Warrior. Mamy tu do czynienia z wyjątkowymi, bo stawiającymi na rozgrywkę solową, planszówkami. W grach trafiamy do futurystycznego Nowego Jorku i wcielamy się w tytułowego żołnierza, który za pomocą piły łańcuchowej odpiera inwazję sił zła. W pierwszej części walczy z potworami przybyłymi z innego wymiaru, natomiast w „dwójce” mierzy się z ożywionymi trupami Azteków. Obniżka na poziomie 80% niewątpliwie kusi.

Her Story

Android: 14,99 zł / iOS: ok. 13 zł

W dalszym ciągu możecie nabyć w promocyjnej, premierowej cenie  androidową wersję Her Story – jednej z najciekawszych gier niezależnych 2015 roku. Co więcej, tytuł doczekał się również przeceny w App Store. W detektywistycznej przygodówce Sama Barlowa, projektanta i scenarzysty horrorów Silent Hill: Origins oraz Silent Hill: Shattered Memories, próbujemy rozwiązać pewną niewyjaśnioną sprawę z 1994 roku, dotyczącą tajemniczego zaginięcia męża niejakiej Hannah (granej przez Vivę Seifert). W tym celu zapoznajemy się z nagraniami wideo, stanowiącymi zapis przesłuchań żony zaginionego, szukając w ten sposób odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Grim Fandango Remastered

iOS: ok. 22 zł

Spore obniżki ceny doczekała się gra Grim Fandango Remastered w wersji iOS. Odświeżona i usprawniona odsłona klasycznej przygodówki firmy Lucas Arts z 1998 roku została przygotowana przez studio Double Fine pod przewodnictwem Tima Schafera, czyli współtwórcy tej kultowej produkcji. Zadbano, by wznowienie jak najbardziej przypominało oryginał, zachowując jego charakter oraz styl graficzny. Modyfikacjom poddano przede wszystkim grafikę – zwiększono rozdzielczość tekstur, poprawiono modele postaci i zaaplikowano system dynamicznego oświetlenia. Przygodom zmarłego Manuela „Manny’ego” Calavery, pełniącego rolę agenta w Departamencie Śmierci, towarzyszy też odświeżona ścieżka muzyczna, nagrana przy udziale orkiestry.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.