Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2016, 09:27

Overcooked - kucharska gra akcji od Team17 zadebiutuje 3 sierpnia

Firma Team17 ogłosiła datę premiery projektu Overcooked. Ta kucharska gra akcji od studia Ghost Town Games trafi do sprzedaży 2 sierpnia, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Firma Team 17 poinformowała, że 2 sierpnia wyda Overcooked, czyli kulinarną grę akcji autorstwa studia Ghost Town Games, która pozwoli na wcielenie się w kucharzy w pocie czoła próbujących sprostać powodzi zamówień niecierpliwych klientów. Produkcja ukaże się na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Gra zadebiutuje na początku sierpnia. - Overcooked - kucharska gra akcji od Team 17 zadebiutuje 3 sierpnia - wiadomość - 2016-07-16
Gra zadebiutuje na początku sierpnia.
OVERCOOKED W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Ghost Town Games
  • Wydawca: Team 17
  • Gatunek: gra akcji
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 2 sierpnia 2016 r.

Akcja osadzona zostanie w komediowej alternatywnej rzeczywistości, w miejscu znanym jako Cebulowe Królestwo, które staje na skraju zagłady z powodu nadejścia prastarego zła. Na szczęście, owa podła istota da się zjeść i tylko w ten sposób ludzkość może ocalić własną cywilizację. Do ugotowania bestii potrzebni będą jednak wybitni kucharze i to nimi spróbują się stać kierowani przez graczy bohaterowie. W trakcie kampanii zmuszeni zostaniemy do zmierzenia się z serią coraz trudniejszych kuchni obsługujących różnorodną, ale zawsze niecierpliwą klientelę, co pozwoli nam zyskać umiejętności potrzebne do uratowania świata.

Podczas zabawy gotować będziemy w wielu przedziwnych lokacjach, takich jak statek piratów, siedziba demonów w piekle, zamarznięte jezioro czy środek toru wyścigowego, gdzie zmuszeni zostaniemy do lawirowania między pędzącymi ciężarówkami.

Akcję obejrzymy z lotu ptaka i naszym zadaniem ma być przygotowywanie potraw, co wymagać będzie dostarczania odpowiednich składników we właściwe miejsca. Tempo rozgrywki ma być bardzo szybkie i nawet krótkie opóźnienie w realizacji poszczególnych etapów gotowania będzie mogło zniszczyć całą potrawę lub sprawić, że klient straci cierpliwość. Poziom trudności dodatkowo podbije fakt, że w większość kuchni znajdziemy wiele pułapek oraz ruchomych części.

Wszystkim tym będziemy mogli cieszyć się samotnie lub w podczas rozgrywek multiplayer. Tryb wieloosobowy pozwoli na wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom i będą one mogły zmierzyć się zarówno z zadaniami kooperacyjnymi, jak i wyzwaniami wymuszającymi rywalizację między kucharzami.

  1. Oficjalna strona gry