Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2016, 08:41

autor: Adrian Werner

Kobiety na traktory? W Farming Simulator 17 będzie to możliwe

Studio GIANTS Software pochwaliło się, że Farming Simulator 17 pozwoli wcielić się w kobietę. Taka opcja pojawi się po raz pierwszy w historii tego popularnego cyklu rolniczych symulatorów.

Kilka dni temu pisaliśmy o ujawnieniu daty premiery Farming Simulator 17, czyli tegorocznej edycji najpopularniejszej pecetowej i konsolowej serii rolniczej. Okazuje się, że poza licznymi ulepszeniami technicznymi autorzy zamierzają się także wpisać w modny obecnie trend zwiększania roli płci pięknej w grach i po raz pierwszy w historii cyklu pozwolą nam pokierować kobietą.

Kobiety ruszą na pola uprawne w październiku. - Kobiety na traktory!? W Farming Simulator 17 będzie to możliwe - wiadomość - 2016-07-16
Kobiety ruszą na pola uprawne w październiku.
FARMING SIMULATOR 17 W SKRÓCIE:
  • Deweloper: GIANTS Software
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Gatunek: symulacja
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 25 października 2016 r.

Twórcy, czyli ludzie ze studia GIANTS Software, wprowadzili opcję wyboru płci postaci na życzenie samych fanów. Rozpoczynając rozgrywkę będziemy mogli dowolnie ukształtować wygląd naszego wirtualnego alter-ego, a potem podczas zabawy pojawi się także opcja zatrudniania do pomocy zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Pojawienie się płci pięknej w grze nie będzie jedyną nowością. Gra powstaje na ulepszonym silniku Farming Simulator 15 i zaoferuje upiększone wersje wszystkich dostępnych w tej produkcji map, w tym także terenu Sosnovka ze Złotej Edycji, a do tego doda jeden nowy poziom umiejscowiony na wybrzeżach Pacyfiku.

Lista możliwych do uprawiania roślin rozszerzy się m.in. o słonecznik i soję. Pojawi się także opcja dodatkowego zarobku poprzez wykonywanie misji zlecanych przez innych rolników. W grze znajdziemy ponad dwieście maszyn, opracowanych na podstawie licencji uzyskanych od 60 producentów. Dodana zostanie możliwość leasingowania sprzętu oraz transportowania wielkogabarytowych towarów za pomocą pociągów towarowych. Ponadto po raz pierwszy w historii cyklu fanowskie modyfikacje zostaną udostępnione także posiadaczom konsol.

Przypomnijmy na koniec, że Farming Simulator 17 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 25 października tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Farming Simulator 17 na E3 2016 - widzieliśmy grę w akcji i wszystkie nowości
Kobiety na traktory!? W Farming Simulator 17 będzie to możliwe - ilustracja #3
Kobiety na traktory!? W Farming Simulator 17 będzie to możliwe - ilustracja #4
Kobiety na traktory!? W Farming Simulator 17 będzie to możliwe - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Farming Simulator 17

Farming Simulator 17