Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2016, 15:53

autor: Makek

Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października

Właśnie otrzymaliśmy informację dotyczącą premiery najnowszej odsłony słynnego cyklu symulatorów rolniczych. Farming Simulator 17 pojawi się 25 października 2016 roku na wszystkich wiodących platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Farming Simulator to cykl gier, którego odsłony pojawiają się w ostatnim czasie regularnie każdego roku. Produkcje oznaczone numerami parzystymi trafiają na urządzenia mobilne – jak w przypadku Farming Simulator 16, natomiast tytuły oznaczone nieparzyście to większe gry tworzone z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnych generacji. Zgodnie z tą zasadą, zbliżające się Farming Simulator 17 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Data premiery została właśnie zapowiedziana na 25 października tego roku.

Farming Simulator 17 ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. - Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października - wiadomość - 2016-07-13
Farming Simulator 17 ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC.

Osoby niemogące doczekać się debiutu Farming Simulator 17 być może będą zainteresowane tegorocznymi targami gamescom, na których zaplanowano pokazy tego symulatora rolniczego. Wydawca zapowiedział, że na terenie o powierzchni 240 metrów kwadratowych rozstawione będą stanowiska, na których każdy chętny będzie mógł przetestować nową produkcję studia Giants Software na dwa miesiące przed premierą. Oprócz tego przewiduje się prezentacje innych podobnych gier, zniżki i promocje.

Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października - ilustracja #2

Farming Simulator 17 to najnowsza odsłona popularnej serii symulatorów rolnicznych. Producentem po raz kolejny została ekipa Giants Software, a wydaniem gry zajmie się Focus Home Interactive. Osoby znające poprzednie części cyklu z pewnością bez problemu odnajdą się też w Farming Simulator 17. Naszym zadaniem będzie więc dbanie o gospodarstwo, zarządzanie jego środkami finansowymi czy zaopatrywanie farmy w niezbędne narzędzia i maszyny. W grze można także zasiąść za kierownicą licencjonowanych pojazdów rolniczych. Nowością w najnowszej części jest wsparcie dla modów na konsolach.