Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 października 2014, 09:45

Promocje mobilne na weekend 11–12 października (m.in. Shadowrun Returns, The Room Two)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Shadowrun Returns, The Room Two, Need For Speed: Most Wanted i Sid Meier’s Pirates!.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Shadowrun Returns

Android: ok. 8 zł; wcześniej ok. 16 zł

Przez najbliższych kilka dni za połowę ceny można nabyć Shadowrun Returns. Akcja klasycznej, wręcz oldskulowej gry cRPG studia Harebrained Schemes rozgrywa się w uniwersum stanowiącym unikalne połączenie cyberpunku i magicznego fantasy. Wcielamy się w tytułowych shadowrunnerów, czyli najemników, wykonujących najróżniejsze zadania w futurystycznym świecie zamieszkałym nie tylko przez ludzi, ale i orki, trolle, elfy, krasnoludy, gobliny, ghoule, wampiry i wilkołaki.

The Room Two

Android: 3,99 zł; wcześniej ok. 10 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

W tym tygodniu posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem lub iOS mogą za kilka złotych nabyć grę logiczną The Room Two („jedynka” jest dostępna za około 4 złote od dłuższego czasu). Jest to doskonała okazja ku temu, aby nadrobić zaległości oraz należycie przygotować się do wiosennej premiery The Room Three. Seria jest jedną z najlepiej ocenianych mobilnych marek – gracze docenili zaserwowane w niej łamigłówki oraz piękną szatę graficzną.

Fist of Awesome

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł - iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł

W ten weekend o 66% taniej można nabyć szaloną chodzoną bijatykę Fist of Awesome. Utrzymana w retro stylistyce produkcja unaocznia nam straszliwą prawdę – światem od wieków rządziły niedźwiedzie. Głównemu bohaterowi, drwalowi imieniem Tim Burr, uświadamia to jego własna dłoń. Absurd goni absurd, ale nie przeszkadza to być Fist of Awesome grą po prostu dobrą. Wszystko dzięki dopracowanym mechanizmom rozgrywki.

Wyprzedaż wybranych gier firmy Gameloft (Android) – m.in. Przygody Tintina i Wild Blood

Firma Gameloft zdecydowała się na sporą obniżkę cen kilku gier ze swojego katalogu na platformie Google Play. Za ledwie 39 groszy posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android mogą zakupić następujące produkcje:

Wyprzedaż wybranych gier firmy EA (iOS) – m.in. Need for Speed: Most Wanted i Dead Space

Electronic Arts to kolejna firma, która zdecydowała się objąć promocją kilka swoich gier – w tym jednak przypadku pod uwagę wzięto jedynie edycje pod system iOS. Posiadacze iPhone’a i iPada mogą kupić taniej następujące pozycje:

  • Need For Speed: Most Wanted – ok. 19 zł; wcześniej ok. 25 zł
  • Dead Space (iPhone) - ok. 19 zł; wcześniej ok. 25 zł
  • Dead Space (iPad) – ok. 19 zł; wcześniej ok. 38 zł
  • Monopoly (iPad) – ok. 19 zł; wcześniej ok. 25 zł
  • Need For Speed: Hot Pursuit – ok. 19 zł; wcześniej ok. 38 zł

Wyprzedaż wybranych gier firmy 2K Games (iOS) – Sid Meier's Pirates! oraz Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies

Godnej uwagi przeceny doczekały się również dwie doskonałe pozycje z katalogu firmy 2K Games. Mam tu na myśli kultową, piracką przygodową grę akcji z elementami RPG, czyli Sid Meier’s Pirates! oraz znakomitą, turową strategię lotniczą Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies. Ich obniżony ceny prezentują się następująco:

  • Sid Meier’s Pirates! (iPhone) – ok. 4 zł, wcześniej ok. 11 zł
  • Sid Meier’s Pirates! (iPad) – ok. 4 zł; wcześniej ok. 17 zł
  • Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies – ok. 8 zł; wcześniej ok. 17 zł

Okazje Red Stripe dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone

Tym razem do promocji Okazje Red Stripe załapały się tylko dwie gry. Pierwszą z nich jest mobilna konwersja bardzo udanego Pac-Man Championship Edition DX, natomiast druga pozycja to zabawna zręcznościówka Daddy Was A Thief. Przegląd przecenionych pozycji znajdziecie poniżej:

Humble Mobile Bundle 9 – m.in. Syberia, Neuroshima Hex, Bardbarian, Out There, First Strike

Rozpoczęła się dziewiąta edycja akcji Humble Mobile Bundle. Tym razem za dowolną kwotę można nabyć androidowe wersje gier Syberia, Neuroshima Hex oraz Bardbarian. Z kolei po wpłacie w wysokości co najmniej 3,26 dolarów, czyli około 11 złotych (średnia ze wszystkich przelewów w momencie pisania newsa), odblokujecie dostęp do trzech kolejnych pozycji: Leo’s Fortune, Out There oraz First Strike. Jednak to nie wszystko, gdyż w miarę upływu czasu do zestawu dodane zostaną następne produkcje. Akcja dobiegnie końca 8 października o godzinie 19:00. Warto dodać, że dla wszystkich odwiedzających Humble Bundle przewidziano też miły prezent – darmową kopię turówki Devil's Attorney.

Paczki gier topowych wydawców w promocyjnych cenach – m.in. Baldur’s Gate, Rayman, Worms

iOS 8 pozwala wydawcom na łączenie tytułów w zestawy. Nie tylko czyni to zakupy bardziej przejrzystymi, ale też pozwala graczom nabyć interesujące ich produkcje taniej, aniżeli w sytuacji, gdyby kupowali poszczególne pozycje oddzielnie. Przed dwoma tygodniami przedstawiliśmy Wam kilka ciekawych pakietów, a dzisiaj prezentujemy kolejne:

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej