Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 marca 2017, 14:39

Promocje mobilne na weekend 11-12 marca (m.in. The Deer God, Love You To Bits i Ravensword: Shadowlands)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Ravensword: Shadowlands, Heroes of Steel RPG Elite, The Room Two czy The Deer God. Ponadto gry Aralon Sword and Shadow, the SilverBullet oraz Love You To Bits można przez krótki czas pobrać za darmo.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

The Deer God - Promocje mobilne na weekend 11-12 marca (m.in. The Deer God, Love You To Bits i Ravensword: Shadowlands) - wiadomość - 2017-03-13
The Deer God

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

 

Aralon Sword and Shadow

Zaczynamy od Aralon Sword and Shadow, czyli gry, która była jednym z pierwszych naprawdę dobrych trójwymiarowych RPG-ów na rynku mobilnym. Standardowa cena tej produkcji wynosi 24,99 zł, ale obecnie można ją pobrać całkowicie za darmo z Google Play (na iOS niestety nie ma takiej oferty). Radzimy się pospieszyć, gdyż wątpimy, aby ta promocja potrwała długo.

  1. Aralon Sword and Shadow w Google Play za darmo

Ravensword: Shadowlands

Jeśli spodoba Wam się wymieniona powyżej pozycja, to warto skorzystać z okazji i tanio kupić innego RPG-a tego samego zespołu, czyli Ravensword: Shadowlands. Cena produkcji została obniżona z 34,99 złotych do 2,49 zł, więc rabat naprawdę duży. W porównaniu z Aralon Sword and Shadow gra jest znacznie większa, ładniejsza i posiada bardziej rozbudowane mechanizmy rozgrywki.

  1. Ravensword: Shadowlands w Google Play za 2,49 zł.

Heroes of Steel RPG Elite

W tym tygodniu obrodziło nam przecenami gier roleplaying. Promocja Heroes of Steel RPG Elite powinna zainteresować fanów taktycznych RPG-ów. Produkcja posiada skromną grafikę, ale wynagradza to wyśmienitą rozgrywką. Bitwy rozgrywane są w systemie turowym, a ich mechanika jest bardzo rozbudowana. W połączeniu z kompetentną sztuczną inteligencją wrogów sprawia to, że na wygrane trzeba sobie solidnie zapracować, ale dzięki temu dają dużą satysfakcję.

  1. Heroes of Steel RPG Elite w Google Play

The Deer God

Inną godną uwagi produkcją jest The Deer God, czyli śliczna pixelartowa platformówka, pozwalająca się wcielić w postać myśliwego, który po śmierci odrodził się w ciele jelenia. Cena gry na Androidzie została obniżona do 4,99 zł (z 23,42 zł).

  1. The Deer God w Google Play za 4,99 zł.

the SilverBullet

Zlokalizowane w Korei Południowej studio Kwangsam Kim postanowiło uczcić impeachment prezydent tego kraju oferując the SilverBullet za darmo do końca tego weekendu. Promocja ta obowiązuje zarówno na iOS, jak i Androidzie. Gra jest klasycznie zrealizowaną strzelanką z widokiem z lotu ptaka, która dodatkowo została wzbogacona elementami zaczerpniętymi z popularnej w Japonii kategorii bullet hell, co w praktyce oznacza, że często ekran jest wręcz zalewany pociskami i gracz musi nauczyć się między nimi tańczyć.

  1. the SilverBullet w App Store: za darmo
  2. the SilverBullet w Google Play: za darmo

The Room Two

Z promocji obowiązujących wyłącznie na App Store warto wspomnieć o przecenie The Room Two. Tę wyśmienitą grę logiczną można obecnie kupić za 4 złote, czyli za połowę standardowej ceny. Seria studia Fireproof Games jest jedną z najlepiej ocenianych mobilnych marek. Dzieje się tak za sprawą pomysłowych zagadek, pięknej trójwymiarowej oprawy graficznej oraz sprytnego systemu sterowania opartego na gestach.

  1. The Room Two w App Store za 4 zł

Love You To Bits

Polecamy również pobranie przygodówki Love You To Bits z App Store, gdyż obecnie można to zrobić za darmo. W grze kierujemy astronautą, który próbuje poskładać do kupy swoją mechaniczną narzeczoną. Produkcja robi doskonałe wrażenie za sprawą ślicznej grafiki i pomysłowych zagadek. Większość łamigłówek jest całkiem skomplikowana, ale odbywają się w zamkniętych lokacjach, co mocno ogranicza konieczność bezsensownego włóczenia się typową dla tego gatunku.

  1. Love You To Bits w App Store za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne