Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 lutego 2018, 23:48

Promocje mobilne na weekend 10-11 lutego (Planar Conquest, R-TYPE, Doom & Destiny)

Przed Wami nowe wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Planar Conquest, R-TYPE, Doom & Destiny, Death Point, Demon's Rise i The Revenge of Johnny Bonasera Ep. 1.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Przypominamy, że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

Szukającym wyzwania proponujemy strategię 4X Planar Conquest. - Promocje mobilne na weekend 10-11 lutego (Planar Conquest, R-TYPE, Doom & Destiny) - wiadomość - 2018-02-09
Szukającym wyzwania proponujemy strategię 4X Planar Conquest.

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Planar Conquest

W tym tygodniu zaczynamy od rekordowej przeceny Planar Conquestosadzonej w realiach fantasy strategii 4X polskiego studia Wastelands Interactive, będącej ulepszoną wersją Worlds of Magic z 2015 roku. Rozgrywka koncentruje się na nieustającej walce o dominację, toczonej przy użyciu magii i miecza, a mechanika zainspirowana została kultową strategią firmy Microprose – Master of Magic. Celem zabawy jest sprawowanie kontroli nad państwem poprzez dbanie o takie aspekty, jak zaplecze ekonomiczno-gospodarcze, prowadzenie badań naukowych oraz rekrutacja silnej armii, która pozwoli nam podbijać nowe tereny i zapewnić bezpieczeństwo tym już posiadanym.

 1. Android: ok. 6 zł

Wyprzedaż serii R-TYPE (Android/iOS)

Firma DotEmu, odpowiedzialna za przenoszenie arcade’owych i pecetowych klasyków na urządzenia mobilne, uruchomiła wyprzedaż cyklu R-TYPE, który w zeszłym roku obchodził 30-lecie istnienia. Dwie premierowe odsłony serii zapoczątkowały modę na horyzontalne shmupy i choć od dzisiejszych przedstawicieli gatunku pod względem natężenia akcji nieco odstają, to i tak zapewniają dużo zabawy i stanowią spore wyzwanie, szczególnie dla początkujących amatorów gatunku.

 1. R-TYPE – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 2. R-TYPE II: Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł

Death Point

Jeśli nie załapaliście się na styczniową obniżkę ceny taktycznej strzelaniny top-down Death Point, to teraz macie okazję nadrobić tę zaległość z nawiązką, gdyż gra została przeceniona jeszcze bardziej (przynajmniej na Google Play). Produkcja studia Andiks jest wyjątkowo obszerna jak na ten gatunek i fakt bycia grą mobilną – kampania złożona z dziesięciu rozdziałów wystarcza na dwanaście godzin zabawy, a przy tym jest całkiem rozbudowana w zakresie mechaniki rozgrywki. System walki dopuszcza korzystanie z otoczenia w charakterze osłon i flankowanie wrogów, premiując likwidowanie przeciwników po cichu. Gra oferuje przy tym szeroki wybór broni i gadżetów, a także wysokiej jakości szatę graficzną.

 1. Android: ok. 9 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Doom & Destiny Advanced

Studio Heartbit Interactive kontynuuje wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny. Po ubiegłotygodniowej jedynce przyszła pora na kontynuację z dopiskiem Advanced. Jeden z najlepszych mobilnych cyklów RPG, wzorowany na klasycznych produkcjach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów. Miłośnicy fabularnych gier stołowych zostali wzięci przez pomyłkę za bohaterów świata fantasy i teraz muszą o niego odpowiednio zadbać. Akcja obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, ale w różnych okresach czasowych, co przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie trzeba przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

 1. Android: ok. 5 zł
 1. iOS: 4,99 zł

Inne wyprzedaże gier mobilnych – m.in. Demon’s Rise, Prison Run and Gun i The Revenge of Johnny Bonasera

W ostatnich dniach na platformach Google Play i App Store przeceniono lub zaoferowano za darmo szereg innych, zwykle mniej znanych pozycji. Są wśród nich hack’n’slash Demon’s Rise, pierwszy epizod przygodówki The Revenge of Johnny Bonasera (za darmo z okazji wydania rozdziału drugiego), a także zręcznościówka Prison Run and Gun. Oferta prezentuje się następująco:

 1. Dementia: Book of the Dead – Android: ok. 2 zł
 2. Demon’s Rise – Android: ok. 3 zł
 3. The Revenge of Johnny Bonasera Ep. 1 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 4. PixelTerra – Android: ok. 6 zł
 5. Prison Run and Gun – Android: ok. 2 zł / iOS: 2,99 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej