Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2018, 20:10

autor: Góral

Kingdom Come Deliverance - premierowa aktualizacja waży na PS4 prawie tyle co sama gra

Osoby zacierające rączki na myśl o grze Kingdom Come: Deliverance powinny wiedzieć, że w dniu premiery czekać na nich będzie duża i ważna aktualizacja produkcji.

Kingdom Come Deliverance - premierowa aktualizacja waży ponad 20 GB - ilustracja #1

13 lutego na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych zadebiutuje gra Kingdom Come: Deliverance. Do produkcji, w wersji na sprzęt firmy Sony, dorwała się już redakcja serwisu Gadgets360. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że tytuł wymaga pobrania premierowego patcha, który do najmniejszych nie należy. Deweloperzy na start przygotowali aż 23 GB dodatkowych danych, które poprawiają m.in. animację postaci podczas rozmów, walkę czy udźwiękowienie. Pracownik witryny wypróbował tytuł przed jego zaktualizowaniem i twierdzi, że zmiany są zauważalne, więc łatka jest niezbędna, by w pełni docenić dzieło twórców ze studia Warhorse. Co ciekawe, patch waży praktycznie tyle samo, co gra na płycie.

Kingdom Come Deliverance - premierowa aktualizacja waży ponad 20 GB - ilustracja #2
Rozmiar aktualizacji oraz rozpiska jej zawartości / Źródło: Gadgets360. - Kingdom Come Deliverance - premierowa aktualizacja waży ponad 20 GB - wiadomość - 2018-02-09
Rozmiar aktualizacji oraz rozpiska jej zawartości / Źródło: Gadgets360.

Kingdom Come: Deliverance będzie grą RPG, której akcja rozgrywać ma się w średniowieczu. Podczas zabawy wcielimy się w niejakiego Henry’ego. Jego wioska została zrównana z ziemią, a on sam postanowił dochować przysięgi złożonej ojcu i zemścić się na sprawcach tego okrutnego wydarzenia. Tytuł stawiać ma na realizm, więc zabraknie w nim fantastycznych bestii i magii. Rozgrywka ma być za to dojrzała i pełna rozmaitych wyzwań. Jednym z ciekawszych wydaje się być przejście gry jako prawiczek, o czym dowiedzieliśmy się ostatnio z listy osiągnięć.