Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 kwietnia 2017, 00:05

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 1-2 kwietnia (m.in. Warhammer Quest, Fruit Ninja, Neo Turf Masters)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Warhammer Quest, Fruit Ninja, Neo Turf Masters, Chameleon Run, Agent A: A Puzzle In Disguise, Leap of Fate i Into the Void.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Gwiazdą promocji na ten weekend wydaje się bardzo udana mobilna adaptacja Warhammer Quest. - Promocje mobilne na weekend 1-2 kwietnia (m.in. Warhammer Quest, Fruit Ninja, Neo Turf Masters) - wiadomość - 2017-04-01
Gwiazdą promocji na ten weekend wydaje się bardzo udana mobilna adaptacja Warhammer Quest.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Warhammer Quest

Aktualny przegląd promocji rozpoczynamy solidną, bo 80-procentową przeceną androidowej wersji gry Warhammer Quest. Produkcja studia Rodeo Games jest adaptacją popularnej planszówki i stawia przed graczem zadanie przejęcia kontroli nad czteroosobowym oddziałem, penetrującym mroczne podziemia. Tytuł łączy eksplorację w czasie rzeczywistym z walką w systemie turowym i robi to naprawdę dobrze, a przy tym efektownie pod kątem wizualnym. Dla fanów uniwersum Warhammera pozycja obowiązkowa.

  1. Android: ok. 5 zł

Fruit Ninja

W tym tygodniu na platformie Google Play 50-groszową ofertą promocyjną objęto jeden z największych mobilnych hitów w historii – zręcznościówkę Fruit Ninja. W grze wcielamy się w wojownika ninja, którego zadaniem jest przecinanie niezliczonej ilości owoców. Dokonujemy tego za pomocą gestów wykonywanych na ekranie dotykowym. Prosta mechanika, banalne zasady i silny magnetyzm nie pozwalają oderwać się od produkcji studia Halfbrick przez długi czas.

Neo Turf Masters

Firma DotEmu przygotowała gratkę dla fanów golfa – 40% przeceny doczekała się mobilna konwersja legendarnego Neo Turf Masters. Gra, wyprodukowana w czasach świetności systemu NeoGeo, po dziś dzień potrafi dać wiele radości. Niepowtarzalna atmosfera, świetnie zaprojektowane pola golfowe i łatwa do opanowania, a jednocześnie nienużąca mechanika rozgrywki czyni z tego tytułu prawdziwą arcade’ową perełkę. Edycja mobilna oferuje dotykowy interfejs, usprawniony gameplay i lokalny multiplayer.

Android: 9,99 zł

Chameleon Run

Użytkownicy Androida mogą się obecnie zaopatrzyć za darmo w udanego runnera Chameleon Run. Mamy tu do czynienia z efektowną wizualnie, niezwykle dynamiczną zręcznościówką, w której biegniemy na złamanie karku przez geometryczne, precyzyjnie zaprojektowane poziomy, skacząc po zmyślnie rozmieszczonych platformach i unikając rozmaitych przeszkód.

Into the Void

Za mniej niż połowę dotychczasowej ceny nabędziecie także kosmiczną strategię turową z elementami RPG Into the Void. Obszerna kampania podzielona na 16 głównych i 20 pobocznych misji, cztery walczące ze sobą frakcje, dziesiątki jednostek z bogatym arsenałem, proceduralnie generowana przestrzeń kosmiczna i rozbudowany system rozwoju zapewniają wiele rozrywki na naprawdę wysokim poziomie. Ciekawa propozycja dla fanów sci-fi.

  1. Android: ok. 7 zł

Joining Hands 2

Taniej nabędziecie również grę logiczną Joining Hands 2. W produkcji studia 10tons gracz trafia na niewielką planszę i staje przed zadaniem ułożenia znajdujących się na niej stworków w taki sposób, aby były one w stanie chwycić się za wszystkie ręce. Problem w tym, że nie każdy Peablinek posiada dwie kończyny. Niektóre dysponują tylko jedną, z kolei inne mają ich np. trzy.

  1. Android: ok. 8 zł

Raytrace

Jeśli mało Wam łamigłówek, to sporo zabawy dostarczy Wam Raytrace. Wysoko oceniane dzieło studia Halfpixel Games podejmuje temat światła. Celem postawionym przed graczem jest doprowadzenia promienia do kolorowych kryształów, czemu służą ruchome zwierciadła. Ponad 120 poziomów zapewni kilka godzin rozrywki każdemu fanowi gier logicznych.

  1. Android: ok. 5 zł

Agent A: A Puzzle In Disguise

Kolejną przecenioną grą logiczną, którą pragniemy Wam zaproponować, jest Agent A: A Puzzle In Disguise. W grze wcielamy się w tytułowego Agenta A, przed którym postawione zostaje zadanie wyśledzenia i przechwycenia Ruby La Rouge, pracującej jako szpieg wrogiego wywiadu. Dokonujemy tego poprzez rozwiązywanie zagadek, zarówno logicznych, jak i środowiskowych, sprowadzających się do penetrowania pieczołowicie przygotowanych lokacji, wypełnionych interaktywnymi elementami otoczenia. Wielką zaletą gry jest nietypowa warstwa audiowizualna.

  1. Android: ok. 3 zł

Leap of Fate

Posiadacze mobilnego sprzętu Apple mogą udać się za połowę ceny do alternatywnej wersji Nowego Jorku i udowodnić wszystkim, że nadają się do roli technomaga. Leap of Fate to utrzymany w stylistyce cyberpunk izometryczny hack-and-slash z elementami roguelike'a. Twórcy przygotowali czterech bohaterów, dynamiczny system walki oraz efektowną szatę graficzną. Dopełnieniem całości jest wysoki poziom trudności – po śmierci zabawę rozpoczynamy od początku. Pewnym ułatwieniem jest jednak możliwość korzystania z odblokowanych wcześniej umiejętności.

  1. iOS: ok. 9 zł

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny i Enigmatis: Duchy Maple Creek

Po kilku tygodniach posuchy prezentujemy wybór promocji na smartfonach z systemem Windows Phone/10 Mobile. W tym tygodniu na wysokości zadania stanęła tylko firma Artifex Mundi, która przeceniła przygodówki typu HOPA Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny, Enigmatis: Duchy Maple Creek oraz Świat Baśni. Oferta prezentuje się następująco:

  1. Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny – 13 zł
  2. Enigmatis: Duchy Maple Creek – 13 zł
  3. Świat Baśni – 13 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

  1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne