Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCiOSXONESwitchPS4AND
Okładka Agent A: A Puzzle in Disguise (PC)

Agent A: A Puzzle in Disguise

Gra logiczna, w której naszym zadaniem jest wyśledzenie i przechwycenie Ruby La Rouge – szpiega wrogiego wywiadu. Rozgrywkę oparto na rozwiązywaniu zagadek o rosnącym poziomie trudności, polegających na manipulacji znajdowanymi przedmiotami i elementami otoczenia.

Logiczne | szpiegowskie | elementy przygodowe | indie

Okładka Agent A: A Puzzle in Disguise (PC)

producent: Yak & Co

wydawca: Yak & Co

Strona oficjalna

data premiery gry:

28paź2015

iOS

19paź2016

AND

29sie2019

PC PS4 XONE Switch

Agent A: A puzzle in disguise jest grą logiczną nawiązującą do kultowych filmów i powieści szpiegowskich. Produkcja została opracowana przez studio Yak & Co.

Fabuła

W Agent A: A puzzle in disguise gracz wciela się w tytułowego Agenta A. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest wyśledzenie i przechwycenie Ruby La Rouge, pracującej jako szpieg dla wrogiego wywiadu. Realizację powierzonej misji utrudnia fakt, że antagonistka znana jest z eliminacji podobnych nam specjalistów.

Mechanika

Rozgrywka w Agent A: A puzzle in disguise została oparta na rozwiązywaniu zagadek, których stopień skomplikowania wzrasta wraz z czynionymi przez nas postępami. Na potrzeby omawianego tytułu przygotowano liczne pomieszczenia czekające na spenetrowanie oraz łamigłówki skoncentrowane na manipulacji znajdowanymi po drodze przedmiotami bądź elementami otoczenia. W trakcie zabawy przychodzi nam szukać kluczy do zamkniętych drzwi, łamać szyfry, dezaktywować zabezpieczenia, czy choćby unieszkodliwiać tykające bomby. Całość zrealizowano w oparciu o wygodny i przystępny schemat sterowania.

Kwestie techniczne

Agent A: A puzzle in disguise charakteryzuje się specyficzną, trójwymiarową oprawą graficzną, której retrofuturystyczna stylistyka nawiązuje do twórczości artystów z lat sześćdziesiątych XX wieku. Zabawie towarzyszy specjalnie skomponowana muzyka, przywodząca na myśl klasyczne kino akcji, na czele z filmami o Jamesie Bondzie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Agent A: A Puzzle in Disguise

Klasyfikacja PEGI Agent A: A Puzzle in Disguise

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
iOS
AND
PC
PS4
XONE
Switch