Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2015, 10:57

autor: Góral

Promocja na GOG-u - Wiedźmin 3: Dziki Gon za 85 zł

W sklepie GOG.com rozpoczęła się wyprzedaż Only on GOG.com. Akcja potrwa do 29 listopada, a wśród przecenionych gier znalazł się m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego kupicie za około 85 zł.

Na platformie cyfrowej dystrybucji GOG.com rozpoczęła się kolejna wyprzedaż gier i dodatków. Akcja potrwa do 29 listopada, a wśród przecenionych produkcji znalazł się także Wiedźmin 3: Dziki Gon, który doczekał się aż 50% obniżki ceny. Z racji tego, że w Polsce jest on i tak sprzedawany taniej niż za granicą, to promocja nie powala nas na kolana, ale 19,99 euro po przeliczeniu daje około 85 zł, więc nie jest źle (rodzimi sprzedawcy oferują wersję PC-tową za ponad 100 zł). Poza tym taniej można kupić inne części wiedźminowskiej serii oraz poszczególne odsłony cyklów Baldur's Gate, Icewind Dale czy też kilka tytułów z uniwersum Warhammera. Tradycyjnie poniżej wymieniamy kilka ciekawszych ofert, ale zachęcamy do samodzielnego rozejrzenia się po sklepie.

Na promocji w sklepie GOG.com nie mogło zabraknąć gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. - Promocja na GOG-u - Wiedźmin 3: Dziki Gon za 85 zł - wiadomość - 2015-11-25
Na promocji w sklepie GOG.com nie mogło zabraknąć gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wybrane oferty:

Paczki gier: