Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2012, 10:50

autor: Sarge

Project Eternity otrzyma duże rozszerzenie pół roku po premierze

Studio Obsidian Entertainment zapowiedziało, że pół roku po premierze gry Project Eternity ukaże się duże rozszerzenie. Bez żadnych dodatkowych opłat otrzymają je osoby, które wpłacą na Kickstarterze przynajmniej 165 dolarów na stworzenie tego tytułu.

Studio Obsidian Entertainment ujawniło na Kickstarterze, że osoby wpłacające przynajmniej 165 dolarów (ok. 519 złotych) na produkcję gry Project Eternity, zapewnią sobie m.in. dostęp do dużego rozszerzenia. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że twórcy już teraz planują wydanie płatnego dodatku.

Chociaż deweloper nie może na razie ujawniać żadnych szczegółów, to dowiedzieliśmy się przynajmniej, że mowa o dużym, pełnoprawnym rozszerzeniu w stylu tych wydawanych przed laty w formie oddzielnych produktów. Możemy więc spodziewać się solidnego zastrzyku nowej zawartości. Płatne rozszerzenie ukaże się pół roku po premierze pełnej wersji. Osoby wpłacające przynajmniej 165 dolarów na Kickstarterze zapewniają sobie do niego automatyczny dostęp.

Project Eternity otrzyma duże rozszerzenie pół roku po premierze - ilustracja #1
Osoby wpłacające minimum 165 dolarów dostaną m.in. dodatek do Project Eternity i grę Wasteland 2

Studio Obsidian Entertainment ogłosiło także rozpoczęcie współpracy z Brianem Fargo, twórcą nadchodzącej gry Wasteland 2. Będzie ona polegała na tym, że przeznaczając na produkcję Project Eternity przynajmniej 165 dolarów, otrzymamy w prezencie także cyfrową wersję Wasteland 2. Aby zapoznać się z pełną listą bonusów, warto zajrzeć na kickstarterową stronę projektu.

Project Eternity to roboczy tytuł nowej, pecetowej gry cRPG tworzonej przez studio Obsidian Entertainment (Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Fallout: New Vegas, Dungeon Siege III). Twórcy obiecują, że ich dzieło będzie łączyć w sobie najlepsze elementy takich produkcji jak Baldur’s Gate, Icewind Dale, czy Planescape Torment. Można im wierzyć, jako że w stworzenie Project Eternity zaangażowani są ludzie z dawnego studia Black Isle.

Twórcy w błyskawicznym tempie zgromadzili 1,1 mln dolarów potrzebne na sfinalizowanie produkcji Project Eternity. Obecnie kwota przekroczyła 2,4 mln dolarów, a do końca akcji pozostał jeszcze tydzień. Pokonanie kolejnych progów pieniężnych poskutkuje stworzeniem następującej zawartości:

  1. 2,5 mln dolarów – dodatkowe klasy postaci: Cipher oraz Barbarian (Barbarzyńca);
  2. 2,6 mln dolarów – nowa lokacja Adventurer’s Hall z możliwością dowolnego modyfikowania drużyny.
  1. Project Eternity na Kickstarterze
  2. Oficjalna strona Project Eternity
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.