Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 października 2012, 11:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Na imprezie GRYOffline.pl 2012 zagracie w Medal of Honor: Warfighter!

Need for Speed: Most Wanted nie będzie jedyną grą w jaką przed premierą zagracie na imprezie GRYOffline.pl 2012! W sobotę 20 października wspólnie z Electronic Arts udostępnimy Wam również nową odsłonę cyklu Medal of Honor!

W ubiegłym tygodniu ujawniliśmy tytuł pierwszej gry, jaka zostanie zaprezentowana podczas imprezy GRYOffline.pl 2012. Dziś z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wszyscy Ci, którzy już za niespełna dwa tygodnie spotkają się z nami w krakowskim klubie Prominent, będą mogli przetestować przed premierą nie tylko Need for Speed: Most Wanted, ale również Medal of Honor: Warfighter!

Na imprezie GRYOffline.pl 2012 zagracie w Medal of Honor: Warfighter! - ilustracja #1

Przypominamy, że tegoroczna edycja imprezy GRYOffline.pl odbędzie się 20 października (sobota) w klubie Prominent w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Zabawa ruszy o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00.

Atrakcje

W tym roku przygotowaliśmy sporo atrakcji, w tym m.in.:

  1. Przepremierowe pokazy dwóch gier Need for Speed: Most Wanted i Medal of Honor: Warfighter.
  2. Możliwość zagrania w oba tytuły.
  3. Dostęp do stołów bilardowych, kręgielni i rzutek.
  4. Turniej Mortal Kombat.

Zgłoszenia

UWAGA! GRYOffline.pl 2012 jest imprezą zamkniętą i będą mogły w niej wziąć udział jedynie osoby znajdujące się na liście gości. Jak na nią trafić? Wystarczy wysłać zgłoszenie e-mailem na adres:

[email protected]

Prosimy o zatytułowanie wiadomości „GryOffline 2012” i zawarcie w niej następujących danych:

  1. Imię i nazwisko
  2. Ksywka z GRYOnline.pl

Możecie też zgłaszać osoby towarzyszące (maksymalnie jedna) na powyższych zasadach. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października, a dzień później zaczniemy rozsyłać do wszystkich e-maile z prośbą o potwierdzenie swojego udziału w imprezie.

Uwaga! Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.