Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2014, 21:40

autor: Renox

Project CARS – Bandai Namco światowym wydawcą gry

Project CARS to robiąca ogromne wrażenie produkcja tworzona przez doświadczoną ekipę ze studia Slightly Mad Studios przy aktywnym udziale samych graczy. Jak dotąd, tytuł ten nie miał swojego wydawcy. Dzisiaj firma Bandai Namco ogłosiła jednak, że przejmuje pieczę nad dystrybuowaniem omawianej wyścigówki na świecie.

Project CARS pod względem wizualnym prezentuje się naprawdę pięknie. - Project CARS – Bandai Namco światowym wydawcą gry - wiadomość - 2014-07-02
Project CARS pod względem wizualnym prezentuje się naprawdę pięknie.

Jak dotąd nie wiedzieliśmy, kto zajmie się wydaniem gry Project CARS. Firma Bandai Namco ogłosiła dzisiaj jednak, że udało się im zainicjować współpracę z ekipą ze studia Slightly Mad, i to właśnie ona zajmie się dystrybucją na świecie tej świetnie prezentującej się gry wyścigowej. Zainteresowani dowiedzenia się więcej o japońskim wydawcy i wydanych dotąd przez niego grach, powinni zajrzeć do tego artykułu.

Warto wspomnieć, że polskim dystrybutorem Bandai Namco jest firma Cenega. Najprawdopodobniej to ona będzie odpowiedzialna za rozprowadzenie omawianej produkcji w naszym kraju, choć na razie to oczywiście tylko przypuszczenia. Na potwierdzenie tych informacji musimy zatem jeszcze trochę poczekać.

Tymczasem zachęcam do obejrzenia dwóch upublicznionych dzisiaj przez „świeżo upieczonego” wydawcę zwiastunów gry Project CARS. Zgodnie z informacjami umieszczonymi w obu filmach przez twórców, w nagraniach zobaczyć możemy fragmenty rozgrywki pochodzące bezpośrednio z gry. A biorąc pod uwagę, że umieszczone niżej trailery prezentują się wręcz nieziemsko, fani gatunku mogą liczyć na naprawdę niesamowite fajerwerki graficzne. Zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Project CARS – Bandai Namco światowym wydawcą gry - ilustracja #2Project CARS tworzony jest z myślą o PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz WiiU. Zgodnie z niedawno ujawnionymi informacjami, gra ta zadebiutować ma na rynku w listopadzie bieżącego roku. Omawiana produkcja, której filarem będzie bardzo duży realizm rozgrywki, mnóstwo różnorodnych trybów zabawy i wiele rodzajów pojazdów, to innowacyjna gra wyścigowa, która tworzona jest przy czynnym udziale społeczności graczy. Powstawała ona bowiem we współpracy z World of Mass Development, a więc platformy zrzeszającej chętne osoby, mogące przy jej udziale testować wczesne wersje gier przy wykorzystaniu Internetu. Project CARS prezentuje niesamowicie realistyczną oprawą wizualną, o czym przekonać możecie się, oglądając wyżej umieszczone zwiastuny, albo zaglądając do tej wiadomości, gdzie znajdziecie kilka pięknych screenów z gry w wersji na konsolę PS4.