Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2014, 15:25

autor: Góral

Project CARS - zobacz piękne screeny z wersji na konsolę PlayStation 4

Project CARS właściwie od momentu ujawnienia zapowiada się na piękną grę wyścigową. Najnowsze screeny, pochodzące z wersji na konsolę PlayStation 4, dają jasno do zrozumienia, że nie tylko użytkownicy komputerów osobistych otrzymają zachwycający oprawą graficzną projekt.

Slightly Mad Studios, twórcy gry wyścigowej Project CARS, opublikowali nowe screeny ze swojej produkcji, tym razem pochodzące z edycji dedykowanej konsoli PlayStation 4. Część z nich prezentujemy poniżej, a pozostałe, w oryginalnej jakości, znajdziecie w artykule zamieszczonym na oficjalnym blogu PlayStation. Co można o nich powiedzieć? Z pewnością to, że wyglądają po prostu bajecznie. Dodatkowo Andy Tudor, dyrektor kreatywny projektu, stwierdził w komentarzach pod wpisem, że zamieszczone w nim materiały graficzne pochodzą bezpośrednio z gry i zostały wykonane bez użycia jakichkolwiek efektów upiększających i innych trików deweloperskich. Po prostu zrobiono screena, wykorzystując funkcję konsoli PlayStation 4, a efekty tego działania możecie podziwiać poniżej.

Project CARS - zobacz piękne screeny z wersji na konsolę PlayStation 4 - ilustracja #2

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ekipa Slightly Mad Studios chwali się poziomem graficznym nadchodzącej produkcji. W zasadzie wszystkie publikowane materiały wideo wywoływały u wielu osób szybsze bicie serca. Nie inaczej prezentuje się ostatni zwiastun, dzięki któremu poznaliśmy przybliżony termin premiery Project CARS. Gra ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Wii U oraz komputerach PC (WIndows oraz SteamOS) w listopadzie bieżącego roku.

Co ciekawe, twórcy zdradzili także, że ich tytuł jako jeden z pierwszych wykorzysta okulary VR firmy Sony - Project Morpheus. Naturalnie na komputerach osobistych ich odpowiednikiem będzie Oculus Rift.

Project CARS - zobacz piękne screeny z wersji na konsolę PlayStation 4 - ilustracja #3Project CARS to nadchodząca gra wyścigowa od studia Slightly Mad. Założony w 2008 roku deweloper specjalizuje się w tym gatunku, mając na swoim koncie m.in. Need for Speed: Shift oraz Test Drive: Ferrari Racing Legends. Obecnie firma pracuje także nad World of Speed – sieciową produkcją opartą na modelu biznesowym free-to-play.

Project CARS ukaże się w listopadzie bieżącego roku. - Project CARS - zobacz piękne screeny z wersji na konsolę PlayStation 4 - wiadomość - 2014-05-02
Project CARS ukaże się w listopadzie bieżącego roku.
Project CARS trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One, Wii U i komputery PC. - Project CARS - zobacz piękne screeny z wersji na konsolę PlayStation 4 - wiadomość - 2014-05-02
Project CARS trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One, Wii U i komputery PC.