Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2021, 14:42

autor: M. "Barszcz" B.

Producentka Spider-Man: Into the Spider-Verse wspomina o nadchodzącym sequelu

Jeszcze przed premierą Spider-Man: Into the Spider-Verse wiadome było, że seria będzie kontynuowana. Przy okazji premiery nowego filmu o przygodach Człowieka Pająka, producentka animacji postanowiła uchylić fanom rąbka tajemnicy.

17 grudnia w kinach pojawi się kolejna część przygód Spider-Mana zatytułowana No Way Home. Nie jest to jednak jedyna pajęcza produkcja, na którą czekają miłośnicy uniwersum. Into the Spider-Verse urzekło fanów i krytyków swoją kreatywnością oraz przede wszystkim piękną animacją. W niedawnym wywiadzie dla portalu Fandango producentka Amy Pascal, zapytana o sequel produkcji z 2018 roku, odpowiedziała jedynie:

To będzie fantastyczne. Niedługo pokażemy w tej kwestii coś więcej.

Poza niezbyt rozbudowaną zapowiedzią Pascal opowiedziała nieco o przedstawionej w filmie koncepcji Multiwersum pajęczych światów:

Więc mamy Marvela, będącego odrębnym bytem, i mamy filmy o Spider-Verse, które należy traktować osobno. Tak samo jest z uniwersum, w którym możemy oglądać postacie Sony. Szanujemy się nawzajem, współpracujemy i dbamy o to, żeby nasza twórczość wnosiła jeszcze więcej do tych światów.

Na razie nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat samej produkcji. Pozostaje nam jedynie czekać na zapowiedź. Można przypuszczać, że coś zacznie się dziać w drugiej połowie grudnia po premierze No Way Home.

Czekacie na nowe przygody Milesa Moralesa, czy może animacja nie przypadła Wam do gustu?