Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2021, 14:50

autor: Edyta Jastrzębska

Nowa twarz w obsadzie Ahsoki

W serialu Star Wars: Ahsoka zagra Ivanna Sakhno, która jest znana z takich produkcji jak Pacific Rim: Rebelia oraz Szpieg, który mnie rzucił.

Jak donosi portal Deadline, do obsady nowej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen dołączyła kolejna aktorka. Jest nią Ivanna Sakhno, która w serialu Ahsoka zagra obok Rosario Dawson, Natashy Liu Bordizzo i Haydena Christensena. Nie wiadomo, w kogo dokładnie wcieli się Sakhno, jednak doniesiono, że ma zagrać postać stworzoną specjalnie na potrzeby produkcji. Urodzona na Ukrainie aktorka znana jest ze swoich występów w popularnych filmach akcji, takich jak Pacific Rim: Rebelia i Szpieg, który mnie rzucił, a także z roli w serialu High Fidelity.

W produkcji ze świata Gwiezdnych wojen Dawson ponownie wcieli się w tytułową bohaterkę, Ahsokę Tano. Bordizzo zagra Sabine Wren znaną z animacji Gwiezdne wojny: Rebelianci, a Haydena Christensena znów zobaczymy jako Anakina Skywalkera. Serial jest spin-offem Mandalorianina, w którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Dawson w roli Ahsoki.

Scenarzystą produkcji jest Dave Filoni, który pracował wcześniej przy Mandalorianinie, Gwiezdnych wojnach: Rebeliantach i Gwiezdnych wojnach: Wojnach klonów. Ma on również pełnić rolę producenta wykonawczego wraz z twórcą Mandalorianina, Jonem Favreau.

Zdjęcia do Ahsoki mają rozpocząć się w marcu 2022 roku.