Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2021, 14:38

autor: Qskan

Piękne okładki gier z PS4 przypominają o hitach konsoli - to dzieło fana

Choć niektóre z tych gier mają parę ładnych lat, doczekały się nowych projektów pudełek. Jeden z użytkowników Reddita zaprojektował pełnowymiarowe, gotowe do wydruku okładki topowych gier na PS4.

W bibliotece gier na PlayStation 4 znajduje się wiele znakomitych pozycji, które zostały dobrze zapamiętane przez graczy. Fizyczne kopie tych gier znajdują się zapewne w kolekcjach wielu osób na całym świecie. Użytkownik Reddita o pseudonimie Viney dał możliwość odświeżenia pudełek z grami za pomocą swoich okładek popularnych gier na PS4. Do ich stworzenia posłużyły oficjalne arty w wysokiej jakości, przygotowane do wydruków (rozdzielczość 3225x1905, 300 DPI), na które w odpowiednich miejscach naniesiono loga, oznaczenia platformy itp. Jego prace poświęcone są m.in. The Last of Us II, Horizon: Zero Dawn, Bloodborne czy Ghost of Tsushima.

Poniżej prezentujemy wybrane prace Vineya:

Piękne okładki gier z PS4 przypominają o hitach konsoli - to dzieło fana - ilustracja #1
Piękne okładki gier z PS4 przypominają o hitach konsoli - to dzieło fana - ilustracja #2
Piękne okładki gier z PS4 przypominają o hitach konsoli - to dzieło fana - ilustracja #3

Graczom bardzo spodobały się projekty okładek, czego wyraz dają w pozytywnych opiniach. Post autora w ciągu jednego dnia zyskał dużą popularność i nic dziwnego – każda z okładek oferuje coś nowego, jednocześnie zachowując klimat oryginału. Jeśli chcecie zobaczyć więcej prac Vineya, udajcie się pod ten adres.