Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2021, 13:07

autor: Ignacy "Gacek" Ziarkiewicz

Piękne okładki do exclusive’ów PlayStation - zobaczcie świetne projekty artysty

Artysta El Firescorpio pochwalił się na Twitterze swoimi projektami okładek gier i kontrolerów do PS5. Piękne grafiki zachwycają pomysłowością.

Okładka gry stanowi wizytówkę całej produkcji i ma przyciągnąć do siebie potencjalnych odbiorców. Niestety często zdarza się, że oficjalny projekt zupełnie nam się nie podoba. W takich sytuacjach naprzeciw oczekiwaniom zawiedzionych graczy wychodzą indywidualni artyści, którzy potrafią zachwycić naprawdę znakomitymi pomysłami. Jedną z takich osób jest użytkownik Twittera o nazwie El Firescorpio, który ostatnio pochwalił się swoimi wersjami okładek i kontrolerów inspirowanych słynnymi grami na PlayStation. Projekty są naprawdę piękne i moim zdaniem w niektórych przypadkach nawet lepsze niż oryginalne grafiki. Szczególnie uwagę zwraca wyjątkowo pomysłowy kontroler związany z Death Stranding. Zobaczcie sami:

Kontury postaci połączone z ciekawymi, dobrze komponującymi się kolorami naprawdę przyciągają wzrok. Twórca grafik stwierdził, że podczas projektowania miał z tego dużo radości, a komentarze pod postami artysty są w większości jednogłośne – gracze wyrażają zachwyt i chętnie zobaczyliby te kontrolery w swoich salonach.

Artysta przyznał, że jednym z jego ulubionych projektów jest ten związany z God of War. A która propozycja Waszym zdaniem jest najciekawsza? Chcielibyście, żeby gry z takimi okładkami trafiły do sprzedaży?