Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2013, 11:40

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2014 w tym miesiącu doczeka się trybu 11 vs 11 i aktualizacji składów drużyn

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się aktualizacja Data Pack 2 do gry Pro Evolution Soccer 2014. Zaktualizuje on składy drużyn i wprowadzi sporo innych nowości, w tym ponad 800 dodatkowych wizerunków piłkarzy.

Firma Konami, wydawca gry Pro Evolution Soccer 2014, poinformowała, że w listopadzie ukaże się darmowa aktualizacja produkcji, która uaktualni składy drużyn, a także wprowadzi tryb pozwalający na zabawę 11 na 11 graczy. Oczywiście to nie koniec wszystkich nowości.

Pro Evolution Soccer 2014 wkrótce otrzyma darmową aktualizację. - Pro Evolution Soccer 2014 w tym miesiącu doczeka się aktualizacji składów drużyn - wiadomość - 2013-11-06
Pro Evolution Soccer 2014 wkrótce otrzyma darmową aktualizację.
PES 2014 Data Pack 2 w skrócie:
  • Aktualizacja składów
  • Tryb gry 11 vs. 11 graczy
  • Ponad 800 nowych wizerunków twarzy
  • Szereg mniejszych usprawnień i dodatków

Aktualizacja przyniesie szereg mniejszych zmian w rozgrywce, dodatkowe zestawy strojów, butów (Adidas, Nike, Puma, Mizuno) i nie tylko. Oprócz tego zostanie dodanych ponad 800 kolejnych wizerunków piłkarzy, na które załapie się między innymi Riquelme z Boca Juniors czy też Isco z Realu Madryt. Update składów obejmie wszystkie transfery do czasu ukazania się rozszerzenia. Niestety nie ujawniono dokładnego terminu debiutu tej zawartości. Pewne jedynie jest to, że ukaże się ona jeszcze w tym miesiącu.

Pro Evolution Soccer 2014 dostępne jest na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC od 20 września bieżącego roku. Dopiero kilka dni temu opublikowano wersję demonstracyjną dla użytkowników komputerów osobistych, pozwalającą na rozgrywanie spotkań towarzyskich wybranymi drużynami.

Pro Evolution Soccer 2014 w tym miesiącu doczeka się aktualizacji składów drużyn - ilustracja #2Najnowsza odsłona piłkarskiej serii firmy Konami zawiera mnóstwo nowości względem poprzednich części. Gra napędzana jest przez zmodyfikowany silnik Fox Engine, wykorzystuje technologię TrueBall (obliczanie zachowania futbolówki), Motion Animation Stability System (M.A.S.S.), odpowiadającą za system kolizji i inne. Z naszej recenzji dowiecie się jak to wszystko sprawdziło się w praniu.