Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2013, 17:48

autor: Góral

Prezentacja PlayStation 4 10 czerwca na E3

Firma Sony ujawniła, że prezentacja konsoli PlayStation 4 odbędzie się 10 czerwca (u nas w kraju 11 o godzinie 3 w nocy) na targach E3. Dodatkowo opublikowano zajawkę na której można zaobserwować fragmenty nowego urządzenia.

Firma Sony Computer Entertainment ujawniła, że 10 czerwca, podczas targów E3, zostanie pokazana konsola PlayStation 4. W żadnym wypadku nie jest to wielkie zaskoczenie, zwłaszcza że koncern nie ujawnił wyglądu nowego sprzętu podczas prezentacji w lutym.

Konferencja korporacji na tegorocznych targach E3 odbędzie się 11 czerwca o godzinie 3 w nocy czasu polskiego. Niestety szczegółów programu nie podano, ale za to zaprezentowano powyższą zajawkę, która jednak także niczego nie zdradza.

O PlayStation 4 wiemy już stosunkowo dużo. Znamy szczegółową specyfikację techniczną, dysponujemy listą gier (niepełna, w ostatnim czasie doszło kilka pozycji), a ostatnio pojawiły się informacje, że sprzęt trafi do Europy jeszcze w tym roku. Na konferencji z pewnością zobaczymy nowe gry, no i kto wie, być może firma ujawni także cenę i datę premiery urządzenia. Czekamy z niecierpliwością.

Przy okazji warto przypomnieć, że jutro o godzinie 19.00 odbędzie się prezentacja nowego Xboksa od firmy Microsoft. Relację z tego wydarzenia będzie można śledzić bezpośrednio z poziomu konsoli Xbox 360, na stronie Xbox.com i zapewne wielu innych witrynach.