Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2013, 13:50

autor: Sarge

Resident Evil 7 zostanie zapowiedziany na czerwcowych targach E3?

Podejrzany wyciek plakatu mającego reklamować Resident Evil 7 sugeruje, że gra zostanie zapowiedziana na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. Wiadomość tę należy jednak traktować jako niepotwierdzoną plotkę.

W sieci pojawił się obrazek mający prezentować plakat zwiastujący zapowiedź gry Resident Evil 7 na czerwcowych targach E3. Zważywszy na jakość tej grafiki można mieć jednak spore wątpliwości co do jej wiarygodności.

Obrazek pojawił się w serwisie Boxden – z treści umieszczonej na jego łamach wynika, że nie jest to ostateczna wersja plakatu reklamującego zapowiedź na targach E3. Usprawiedliwiałoby to brzydkie, czerwone napisy, które powinny zostać zastąpione m.in. logami konsol, na których Resident Evil 7 mógłby zadebiutować. Tę informację traktujcie jednak zdecydowanie jako plotkę.

Czy na targach E3 faktycznie doczekamy się zapowiedzi gry Resident Evil 7?
Czy na targach E3 faktycznie doczekamy się zapowiedzi gry Resident Evil 7?

Serwis VG247 poprosił firmę Capcom o komentarz w tej sprawie, ale do tej pory nie doczekał się odpowiedzi. Musimy zatem jeszcze trochę poczekać z wyciąganiem jakichkolwiek wniosków i traktować dzisiejszą wiadomość ze sporym dystansem. Przypomnijmy, że na początku października 2012 roku na rynku zadebiutował Resident Evil 6 na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a ostatnio przeniesiono ten tytuł także na PC.

Resident Evil to popularna seria survival horrorów, która w ostatnim czasie zaczęła jednak bardziej podążać w stronę gatunku strzelanin. Szczególnie pełnoprawna „szóstka” była mocno kontrowersyjna pod tym względem, bo zawiodła wielu największych fanów cyklu, oczekujących po tym tytule choćby śladowych elementów grozy. W jakim kierunku seria podąży w przyszłości? Na razie pozostaje to tajemnicą.