Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2017, 13:20

autor: luckie

Prey zaoferuje polski dubbing oraz pełną angielską wersję do wyboru

Dystrybucją gry Prey w naszym kraju zajmie się firma Cenega. Tytuł będzie u nas dostępny w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej do wyboru.

W takich momentach zapewne nie tylko gracz rzuci soczystą, polską „k..” - Prey zaoferuje polski dubbing oraz pełną angielską wersję do wyboru - wiadomość - 2017-04-13
W takich momentach zapewne nie tylko gracz rzuci soczystą, polską „k..”

Premiera Prey zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym poznaliśmy szczegóły polskiego wydania tej pierwszoosobowej gry akcji w klimatach science fiction od studia Arkane, twórców nagradzanej serii Dishonored. Produkcja ukaże się u nas 5 maja 2017 roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4, czyli jednocześnie z debiutem światowym. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmie się firma Cenega, która poinformowała przy tej okazji, że gra będzie dostępna w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej do wyboru. Przygotowaniem dubbingu zajmuje się firma QLOC S.A., która wcześniej zlokalizowała na rodzimy rynek m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim oraz XCOM: Enemy Unknown. Próbki ich pracy możecie posłuchać w poniższym zwiastunie:

Przypominamy, że wersja demonstracyjna Prey zostanie udostępniona 27 kwietnia wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Demo pozwoli rozegrać pierwszą godzinę gry, w trakcie której wcielimy się w nowego pracownika stacji kosmicznej Talos I, Morgana Yu, wykonującego swoje standardowe obowiązki. Szybko jednak okazuje się, że zadania Morgana nie kończą się na obsłudze komputerów i sprzętu kosmicznego – aby przeżyć, musi on stawić czoła inwazji obcej rasy, która wymordowała niemal wszystkich jego kolegów i zagraża całej Ziemi.

Osoby składające zamówienie przedpremierowe na Prey, bez względu na platformę, mogą liczyć na bonus w postaci ekskluzywnej strzelby kosmonauty i garści innych gadżetów. Po szczegóły odsyłamy Was na oficjalną stronę produkcji.

  1. Oficjalna strona gry Prey
  2. Graliśmy w Prey – klimatyczny FPS dla fanów BioShocka i System Shocka