Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2012, 10:19

autor: sathorn

Premiera World of Warcraft: Mists of Pandaria

Czwarty dodatek do World of Wacraft jest już dostępny. Dzięki Mists of Pandaria gracze mają możliwość m.in. zwiedzenia nowej krainy, nowych lochów, a także gry nową rasą - Pandarenami i klasą - Mnichem.

Czwarty dodatek do World of Warcraft jest już dostępny. Minionej nocy odbyła się premiera World of Warcraft: Mists of Pandaria. Wiele osób gra już od północy, kiedy to udostępniona została nowa kraina i nowe atrakcje.

Premiera World of Warcraft: Mists of Pandaria - ilustracja #1
Czy wojownicze pandy zatrzymają spadek liczby subskrypcji?

Premiera odbyła się o godzinie dwunastej w nocy czasu środkowoeuropejskiego dla całego naszego kontynentu. Co ciekawe, dodatek stał się dostępny bez konieczności wylogowania i ponownego zalogowania się do serwerów. Gracze mogli pozostać cały czas w świecie Warcrafta. Każdy, kto był online, otrzymał zadanie, które rozpoczynało jego przygodę w Pandarii.

Premiera gry była relacjonowana na żywo na YouTube, tak na oficjalnym kanale World of Warcraft, jak i innych poświęconych grom wideo (np. Machinima).

Parę dni temu ukazał się prawie siedmiominutowy zwiastun, prezentujący atrakcje, które przygotowała dla graczy firma Blizzard m.in.: nowe strefy, zarówno dla początkujących Pandarenów, jak i doświadczonych graczy, nowe lochy i inne. Największą nowością jest oczywiście wprowadzenie nowej rasy i klasy.

Gra World of Warcraft: Mists of Pandaria, dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 139,90 zł, w sklepie Gry-OnLine kosztuje natomiast 119,90 zł. Dostępna jest także Edycja Kolekcjonerska za 299,90 zł.