Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Digital Extremes Press Release 3 września 2014, 15:42

Premiera Warframe na Xbox One

Warframe to sieciowa gra akcji, często opisywana jako „lekkie MMO”. Zadaniem czteroosobowych grupy graczy jest stawienie czoła frakcji Grineer, która zagraża całemu Układowi Słonecznemu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Digital Extremes ogłosiła dzisiaj, że Warframe - jedna z najpopularniejszych gier Free-to-Play, znana z jakości dostępnej dotąd tylko w grach AAA – zadebiutowała dzisiaj na konsoli Xbox One. Warframe to także pierwsza gra dystrybuowana przez platformę [email protected], która umożliwia twórcom gier niezależnych samodzielne wydawanie gier na najnowszej konsoli Microsoft.

Akcja gry Warframe została osadzona w uniwersum science-fiction, gdzie każdy może stawić czoła wyzwaniom czekającym na niego w Układzie Słonecznym i postarać się do perfekcji opanować możliwości tytułowych Warframe - potężnych pancerzy bojowych. „Warframe to dzieło zrodzone z miłości naszego zespołu deweloperskiego” - powiedział Steve Sinclair, dyrektor kreatywny w Digital Extremes. „Wierzyliśmy w nasz projekt nawet wtedy, gdy nikt inny nie podzielał naszego entuzjazmu. Tak dobre przyjęcie Warframe przez społeczność graczy, było dla nas ogromną satysfakcją. Teraz, dzięki premierze gry na konsoli Xbox One możemy jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.”

Premiera Warframe na Xbox One - ilustracja #1

Warframe to sieciowa gra akcji, często opisywana jako „lekkie MMO”. Zadaniem czteroosobowych grupy graczy jest stawienie czoła frakcji Grineer, która zagraża całemu Układowi Słonecznemu. Poprzez wypełnianie kolejnych misji, gracze mogą rozwijać umiejętności swoich Warframe'ów i zdobywać nowy, coraz potężniejszy sprzęt bojowy. Gracze wcielają się w postaci wojowników Tenno, przebudzonych z wielowiekowego snu. Uzbrojeni w egzoszkielety, których tylko oni mogą używać, stają do walki o bezpieczeństwo otaczającego ich wszechświata.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Warframe

Warframe