Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 8 maja 2015, 17:10

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition

Gra Śródziemie: Cień Mordoru otrzymała wiele pozytywnych recenzji i zdobył ponad 25 nagród, w tym tytuł Gry Roku na festiwalu Game Developers Choice Awards 2015 oraz osiem nagród na D.I.C.E. Awards 2015.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition dostępna jest od dziś w sklepach, równocześnie z europejską premierą. Jest to rozszerzona edycja zdobywczyni licznych nagród, trzecioosobowej gry akcji z otwartym światem. Tytuł ukazał się na PlayStation®4, Xbox One oraz na komputery z systemem Windows w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację gry odpowiedzialna jest firma QLOC S.A.

Gra Śródziemie: Cień Mordoru otrzymała wiele pozytywnych recenzji i zdobył ponad 25 nagród, w tym tytuł Gry Roku na festiwalu Game Developers Choice Awards 2015 oraz osiem nagród na D.I.C.E. Awards 2015. Wprowadzający innowacyjny system nemezis, Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition, jest rozszerzeniem oryginalnego tytułu, który zyskał uznanie krytyków, zawierającym podstawową wersję gry oraz wszystkie dostępne opublikowane DLC. Dzięki temu fani mogą doświadczyć dodatkowych godzin gry i zawartości, na którą składają się:

  1. Pakiety fabularne: „Król polowania” oraz „Świetlisty Władca
  2. Skórki: Mroczny strażnik, Kapitan Czarnej Bramy, Król polowania, Świetlisty Władca, Potęga cienia oraz skórka Litharieli
  3. Runy: „Ukryte ostrze”, „Zabójczy łucznik”, „Płomień Anoru”, „Nadciągająca burza”, „Pogromca orków”, „Nieposłuszny do końca”, „Elfia gracja”, „Panowanie” oraz „Jedność z naturą”
  4. Misje klanowe: „Strażnicy Płonącego Oka”, „Klan Berserków” oraz „Klan Łamiczachów”
  5. Tryby wyzwań: próba sił, próba szybkości, próba umysłu, nieskończone wyzwanie, próba instynktu, próba Pierścienia oraz próba niezłomności
  6. Dodatki: tryb zdjęciowy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.