Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PCX360PS3XONE
Okładka Middle-earth: Shadow of Mordor - Lord of the Hunt (PS4)

Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania

Middle-earth: Shadow of Mordor - Lord of the Hunt

Pierwszy duży dodatek fabularny do osadzonej w uniwersum tolkienowskiego Władcy Pierścieni trzecioosobowej gry akcji studia Monolith. Akcja rozszerzenia koncentruje się na rozmaitych bestiach, zamieszkujących rozległe tereny Mordoru.

To jest dodatek do gry Śródziemie: Cień Mordoru.

Akcji | TPP | fantasy | Władca Pierścieni

Okładka Middle-earth: Shadow of Mordor - Lord of the Hunt (PS4)

data premiery gry:

16gru2014

PC X360 PS3 XONE PS4

Król Polowania (ang. Lord of the Hunt) stanowi pierwsze większe rozszerzenie do gry Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor) – nastawionej na akcję trzecioosobowej produkcji w realiach Tolkienowskiego Śródziemia. Za stworzenie dodatku odpowiada, tak jak w przypadku „podstawki”, studio Monolith Productions. Omawiane DLC weszło w skład przepustki sezonowej do Cienia Mordoru.

Motywem przewodnim Króla Polowania są różnego rodzaju bestie zamieszkujące Mordor. Raz jeszcze spotykamy krasnoludzkiego łowcę Torvina, by posłuchać jego opowieści i wziąć udział w polowaniu na nieznane dotychczas stworzenia, jak na przykład grauga plującego toksycznym kwasem. Wiąże się to z szeregiem nowych zadań i wyzwań do podjęcia (również takich, które sumują rezultat gracza i umieszczają go na sieciowej tablicy wyników), a także z pięcioma magicznymi runami do zdobycia. Oprócz tego w szeregach orków pojawili się wodzowie obdarzeni umiejętnością dosiadania wierzchowców i toczenia starć z ich grzbietu, a główny bohater otrzymał bonusową „skórkę”, w którą może się przyoblec (Beastmaster).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 497 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,5 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Gry podobne do Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania

Klasyfikacja PEGI Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Śródziemie: Cień Mordoru - Król polowania

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i7 3.4 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670 lub lepsza)
  • 40 GB HDD
  • Windows 7/8 64-bit
Śródziemie: Cień Mordoru – DLC Król polowania już dostępne
Śródziemie: Cień Mordoru – DLC Król polowania już dostępne

wiadomość17 grudnia 2014

Gra Śródziemie: Cień Mordoru doczekała się premiery dodatku Król polowania. DLC rozszerza produkcję studia Monolith o nowy wątek fabularny oraz niespotykanych dotąd wrogów. Przy tej okazji chcieliśmy polecić Wam artykuł Kena Levine'a, współtwócy BioShock Infinite, wychwalający nietypowe podejście Cienia Mordoru do nieliniowej opowieści.

PC
X360
PS3
XONE
PS4