Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 1 września 2014, 13:41

Premiera gry Dead Rising 3 na PC w ten piątek

Wszystko może być bronią w świecie Dead Rising 3. Odkrywaj opanowane przez zombie miasto Los Perdidos i znajdź drogę ucieczki, zanim wojsko usunie z mapy całe miasto łącznie z mieszkańcami.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera gry Dead Rising 3 na PC w ten piątek - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech przypomina, że gra akcji z zombie pt. Dead Rising 3 Apocalypse Edition zadebiutuje już w najbliższy piątek, 5 września. Cały nakład premierowy gry ukaże się w anglojęzycznej edycji Apocalypse zawierającej cztery dodatki do gry, przy zachowaniu standardowej ceny.

Wszystko może być bronią w świecie Dead Rising 3. Odkrywaj opanowane przez zombie miasto Los Perdidos i znajdź drogę ucieczki, zanim wojsko usunie z mapy całe miasto łącznie z mieszkańcami. Niezwykle intensywna akcja i niezliczone możliwości dostosowania bohatera i tworzenia broni sprawiają, że Dead Rising 3 przyspieszy bicie twego serca gdy będziesz odkrywał miasto, poszukiwał przedmiotów i walczył o życie w otwartym świecie na krawędzi apokalipsy zombie.

Cechy gry:

  1. Dodatkowa zawartość – w wersji Apocalypse Edition dostępne są wszystkie cztery dodatki z serii „Nieopowiedziane historie z Los Perdidos”. Każdy z dodatków skupia się na innym bohaterze i daje graczom dostęp do nowych szalonych broni i pojazdów, które można włączyć do głównej gry.
  2. Witaj w Los Perdidos – 10 lat po wydarzeniach w Fortune City, gracze zostają wrzuceni w pełen akcji i porażający grafiką otwarty świat Los Perdidos.
  3. Survival horror zmierza na PC – w pełni zoptymalizowana, by działać w wysokiej rozdzielczości, wersja PC oferuje pełne wsparcie Steam i kontrolera.
  4. Więcej zombie niż kiedykolwiek dotąd – zombie są sprytniejsze i bardziej niebezpieczne, dzięki poprawionej SI i podzielnej uwadze. Zmusza to graczy do wykorzystania całej swojej przebiegłości i kreatywności aby ocalić życie.
  5. Setki unikalnych kombinowanych broni i pojazdów – dopasowuj i mieszaj setki elementów, które możesz znaleźć na całej mapie gry, łącznie ze straszliwym działem Boom Cannon czy pojazdem Party Slapper.
  6. Staw czoła zagrożeniu sam lub z przyjaciółmi – połącz siły ze znajomymi w celu wykończenia wszystkich zombie i zdobywaj punkty doświadczenia wpływające na twój poziom w trybie single.