Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 09:41

DLC Stranger Things do Dead by Daylight już dostępne

Dead by Daylight - sieciowy survival horror stworzony przez studio Behaviour Interactive - otrzymał DLC z postaciami, lokacją oraz przeciwnikiem ze Stranger Things, czyli znanego serialu od Netfliksa. Rozszerzenie jest dostępne na wszystkich platformach.

Dead by Daylight orzymało DLC Stranger Things. - Premiera DLC Stranger Things do Dead by Daylight - wiadomość - 2019-09-18
Dead by Daylight orzymało DLC Stranger Things.

DLC STRANGER THINGS W SKRÓCIE:

  1. nowa mapa wzorowana na laboratorium z serialu;
  2. możliwość zmierzenia się z Demogorgonem lub wcielenia w niego w trybie multiplayer;
  3. dwie nowe postacie - Nancy Wheeler i Steve Harrington;
  4. przedmioty kosmetyczne.

Sieciowy survival horror Dead by Daylight od studia Behaviour Interactive otrzymał zapowiedziane mniej więcej miesiąc temu DLC Stranger Things, czyli płatny dodatek, który dodaje do gry zawartość znaną z popularnego serialu Netfliksa. Rozszerzenie jest dostępne na wszystkich platformach (PC, PlayStation 4, Xbox One) i można je zakupić w cenie od 43,99 do 54,99 złotych.

Rozdział Stranger Things wprowadza dwie nowe postacie - Steve’a Harringtona oraz Nancy Wheeler. Otrzymujemy także kolejną mapę, wzorowaną na znanym z serialu kompleksie laboratoryjnym (chodzi o miejsce, w którym przeprowadzano eksperymenty na Jedenastce). W lokacji tej możemy zmierzyć się z wrogiem charakterystycznym dla Stranger Things, czyli groźnym Demogorgonem (alternatywnie mamy opcję wcielenia się w niego w ramach asymetrycznego trybu wieloosobowego Dead by Daylight). Gracze mogą też liczyć na kilka nowych przedmiotów kosmetycznych (bluzy Steve’a i Nancy).

Przypominamy, że Dead by Daylight zadebiutowało na komputerach 14 czerwca 2016 roku. Niemal równo rok później ukazało się wydanie dedykowane PlayStation 4 i Xboksowi One. Obecnie twórcy pracują nad wersją na konsolę Nintendo Switch. Jej premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu - 24 września - i można się spodziewać, że wówczas omawiany tu dodatek zostanie udostępniony także na tej platformie (choć nie ma pewności, czy stanie się to od razu).

  1. Dead by Daylight - strona oficjalna
  2. Stranger Things - strona oficjalna