Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 18:55

Dead by Daylight otrzyma DLC Stranger Things

Zespół Behaviour Interactive zapowiedział dodatek Stranger Things do asymetrycznego sieciowego horroru Dead by Daylight. Rozszerzenie wprowadzi do gry elementy z serialu serwisu Netflix, takie jak postacie, potwora oraz jedną mapę.

DEAD BY DAYLIGHT: STRANGER THINGS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Behaviour Interactive
  2. Wydawca: Behaviour Interactive
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: wrzesień 2019 r.

Studio Behaviour Interactive zapowiedziało Dead by Daylight: Stranger Things, czyli kolejny płatny dodatek do popularnej ansynchronicznej gry multiplayer z 2016 roku. DLC ukaże się we wrześniu tego roku na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Zgodnie z tytułem, dodatek wprowadzi do Dead by Daylight elementy zaczerpnięte z przebojowego serialu Stranger Things, którego trzeci sezon zadebiutował w zeszłym miesiącu w serwisie Netflix. Dzięki rozszerzeniu do grywalnych postaci ludzkich dołączy Nancy Wheeler oraz Steve Harrington. Z kolei listę morderców zasili potwór znany jako Demogorgon.

Dodatek ukaże się w przyszłym miesiącu. - Dead by Daylight otrzyma DLC Stranger Things - wiadomość - 2019-08-19
Dodatek ukaże się w przyszłym miesiącu.

Dead by Daylight: Stranger Things wzbogaci również grę o jedną nową mapę nazwaną Underground Complex. Będzie to podziemny kompleks badawczy, zlokalizowany pod placówką Hawkins National Laboratory. Warto wspomnieć, że ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do zabawy będzie wymagana podstawowa wersja gry.

Przypomnijmy, że Dead by Daylight zadebiutowało w 2016 roku na PC. Dwa lata później ukazały się wersje na Xboksa One i PlayStation 4, a w tym roku gra trafiła na Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona gry