Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 19:21

autor: Froozyy

Tryb Horda w Gears 5 na pierwszym zwiastunie

Microsoft przedstawił właśnie światu pierwszy zwiastun trybu Horda w nadchodzącym Gears 5. Dzięki niemu poznaliśmy kilka umiejętności bohaterów oraz dostaliśmy informację o specjalnej paczce postaci z Halo: Reach.

Pokazano tryb Horda w Gears 5. - Tryb Horda w Gears 5 na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2019-08-19
Pokazano tryb Horda w Gears 5.

Microsoft oraz studio deweloperskie The Coalition na trwającym właśnie gamescomie 2019 przedstawili zwiastun trybu Horda, który pojawi się w nadchodzącym Gears 5. Z krótkiego wideo dowiedzieliśmy się, jacy bohaterowie będą w nim dostępni oraz jakimi umiejętnościami będą się posługiwać. Tryb ten nie będzie się wiele różnił od tego znanego z poprzednich części serii. Nadal wraz z czwórką przyjaciół zbierzemy się, aby razem stawić czoła nadchodzącym falom wroga. Naszym zadaniem będzie przeżycie jak najdłużej, jednak w Gears 5 będzie czekało na nas kilka nowości.

Do dyspozycji dostaniemy na przykład tzw. „Power Taps” polegające na przeniesieniu naszej całej bazy w inne miejsce w celu uzyskania dodatkowych bonusów i nagród. Poza tym w grze zobaczymy sporo nowych umiejętności, które będą w stanie znieść całą falę wrogów z powierzchni ziemi. Przyzwanie nalotu powietrznego czy też infiltracja w kamuflażu bazy przeciwnika to tylko kilka z wielu dostępnych możliwości. Każda z postaci będzie cechowała się czymś innym, dzięki czemu rozgrywka ma nigdy nie być nudna.

Dodatkowo, dzięki specjalnej paczce postaci z Halo: Reach, w Gears 5 gracze będą mogli się wcielić w żołnierzy znanych z serii Halo - Emile-A239 oraz Kat-B320. Pakiet zawierać będzie również rożne przedmioty kosmetyczne i będzie dostępny zarówno w edycji Ultimate, jak i dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

Przypominamy, że premiera Gears 5 odbędzie się 10 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.