Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 19 września 2014, 15:38

Premiera Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

Gra posiada pełną polską wersję językową. Zestawy startowe Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes dostępne są na konsole Playstation 4 i Xbox One w spodziewanej cenie 319,99 zł oraz na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 w spodziewanej cenie 299,99 zł. Spodziewana cena pojedynczej figurki wynosi 49,99 złotych, a dysku mocy 29,99 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Disney Interactive ogłosiła dziś premierę Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes – następcy zeszłorocznego bestsellera stanowiącego połączenie zabawy figurkowej i gry wideo[ Według danych dotyczących sprzedaży detalicznej, zebranych przez firmę NPD Group.]. Zestawy Disney Infinity 2.0 dostępne są w polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xbox One i Xbox 360.

Nowa gra, w ramach której pojawią są najsłynniejsi superbohaterowie, umożliwia korzystanie z interaktywnych figurek z uniwersum Marvela. Każdy zestaw ma własny świat i własne historie stworzone we współpracy z wielokrotnie nagradzanym komiksowym scenarzystą Brianem Michaelem Bendisem. Każda nowa postać posiada supermoce i właściwości, takie jak latanie, wystrzeliwanie sieci, chodzenie po ścianach bądź ich burzenie i wiele innych.

– Premiera Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes stanowi świetną okazję, by opowiedzieć nowe historie z udziałem najsłynniejszych postaci Marvela za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych serii gier wideo na rynku – powiedział Peter Phillips, wiceprezes wykonawczy i dyrektor naczelny działu dystrybucji interaktywnej i cyfrowej w Marvel Entertainment. – To jedna z najważniejszych premier w historii wydawnictwa Marvel. Mamy nadzieję, że fani i kolekcjonerzy w każdym wieku zachwycą się tym, co dla nich przygotowaliśmy – dodał.

Zestaw startowy Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes zawiera w wersji 2.0 czytnik Disney Infinity 2.0, świat Marvel Avengers z trzema figurkami (Iron Man, Czarna Wdowa i Thor), dwa dyski gry na Placu Zabaw, sieciową kartę z kodami i niezliczone godziny kreatywnej zabawy dzięki zupełnie nowemu Placowi Zabaw 2.0. Światy Marvel Spider-Man i Strażnicy Galaktyki, wraz z dodatkowymi figurkami, sprzedawane będą oddzielnie. Wszystkie postacie i dyski mocy wchodzące w skład zeszłorocznej edycji Disney Infinity są kompatybilne z Placem Zabaw 2.0.

Ulepszony tryb Plac Zabaw 2.0 pozwala graczom tworzyć własne, niepowtarzalne poziomy i gry wykorzystujące ich ulubione postacie, pojazdy, miejsca i przedmioty ze światów Marvela i Disneya, a także dzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Nowe, ulepszone narzędzia i zabawki do wykorzystania w ramach Placu Zabaw sprawią, że ten przełomowy tryb gry będzie jeszcze dostępniejszy dla graczy w każdym wieku. Dyski gry na Placu Zabaw umożliwiają korzystanie z nowych trybów, w których gracz ma zrealizować konkretne cele w ramach klasycznej rozgrywki w stylu pokonywania lochu lub obrony wieży, wcielając się przy tym w dowolną postać ze świata Disney Infinity.

– Przygotowując wersję 2.0 oprogramowania Disney Infinity zmodyfikowaliśmy niemal każdy aspekt gry, by spełniał on wysokie wymagania fanów superbohaterów Marvela – powiedział John Blackburn, starszy wiceprezes i dyrektor naczelny Avalanche Software. – Niezależnie od tego, czy gracze korzystają z zupełnie nowych umiejętności postaci i systemów walki, odkrywają światy cztery razy większe niż w wersji oryginalnej lub budują je za pośrednictwem nowego Placu Zabaw, mamy nadzieję, że ewolucja, jaką przeszło Disney Infinity, wywrze na nich niezatarte wrażenie.

W przypadku Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes społeczność nadal odgrywać będzie ważną rolę dzięki nowym Placom Zabaw stworzonym przez niedawno utworzony zespół ds. społeczności firmy Avalanche Software. Zadaniem wchodzących w jego skład programistów, będących przy okazji wiernymi fanami Marvela, będzie tworzenie wciągających, podzielonych tematycznie Placów Zabaw oraz materiałów w odcinkach, które gracze będą mogli pobrać za darmo – zarówno w dniu premiery, jak i później. W dniu premiery dostępne będą także wybrane Place Zabaw zaprojektowane przez grafików z całego świata podczas pierwszego zlotu twórców Placów Zabaw Disney Infinity, który odbył się w sierpniu.

Wyłącznym dystrybutorem Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes na terenie Polski jest CDP.pl. Gra posiada pełną polską wersję językową. Zestawy startowe Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes dostępne są na konsole Playstation 4 i Xbox One w spodziewanej cenie 319,99 zł oraz na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 w spodziewanej cenie 299,99 zł. Spodziewana cena pojedynczej figurki wynosi 49,99 złotych, a dysku mocy 29,99 zł.