Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2019, 08:32

autor: Serek

Prawie 2 godziny gameplayu z Overwatch 2

W sieci pojawił się trwający prawie dwie godziny gameplay z gry Overwatch 2. Materiał pochodzi z BlizzConu i prezentuje rozgrywkę PvP z nowej sieciowej strzelanki firmy Blizzard.

Pokaz Overwatch 2 to była przyjemność, nawet dla osoby, która nie gra w pierwszą część. - Prawie 2 godziny gameplayu z Overwatch 2 - wiadomość - 2019-11-04
Pokaz Overwatch 2 to była przyjemność, nawet dla osoby, która nie gra w pierwszą część.

Podczas ceremonii otwarcia BlizzConu firma Blizzard zapowiedziała Overwatch 2, czyli kontynuację dobrze przyjętej sieciowej strzelaniny z widokiem z pierwszej osoby. W ramach oficjalnej prezentacji tytułu mogliśmy zobaczyć kilka materiałów wideo, w tym streszczenie fabuły Overwatch, film wprowadzający do „dwójki” oraz zwiastun rozgrywki. Wszystkie znajdziecie pod tym adresem. W sieci zaczęły się już pojawiać gameplaye z nowej gry twórców serii Diablo czy StarCraft. Jednym z nich jest trwający prawie dwie godziny materiał prosto z BlizzConu, który możecie zobaczyć poniżej.

Overwatch 2 nie będzie rewolucją, ale ma znacząco rozwinąć formułę znaną z oryginału. Większe mapy, nowi wrogowie i frakcje, a także ulepszenia wizualne, które mają na celu odświeżenie wizerunków niektórych postaci - to wszystko spotkamy w grze. Oczywiście nowych bohaterów również nie zabraknie. Co ciekawe, Blizzard umożliwi graczom pierwszej części zabawę z posiadaczami „dwójki” w trybie PvP. A jeśli przy tym temacie jesteśmy, to koniecznie obejrzyjcie poniższy filmik, prezentujący porównanie obu części serii.

Blizzard nie zdradził daty premiery Overwatch 2, ale debiutu możemy spodziewać się prawdopodobnie w 2020 roku. Tytuł ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 (a może również na konsolach nowej generacji?).

  1. Oficjalna strona internetowa serii Overwatch