Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2018, 13:53

autor: Góral

Poznaliśmy datę premiery gry Vampyr

Osoby czekające na RPG akcji Vampyr powinny zarezerwować sobie wolne na początku czerwca, gdyż właśnie wtedy produkcja studia DONTNOD ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Vampyr do czerwca zdąży się porządnie zregenerować. - Poznaliśmy datę premiery gry Vampyr - wiadomość - 2018-02-08
Vampyr do czerwca zdąży się porządnie zregenerować.
Vampyr w skrócie:
  • RPG akcji od studia DONTNOD;
  • ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach;
  • datę premiery ustalono na 5 czerwca.

Ciekawie zapowiadająca się gra RPG Vampyr od studia DONTNOD doczekała się daty premiery. Na najnowszym materiale wideo deweloperzy opowiadają o połączeniu historii z rozgrywką, a także o tym jakich środków użyli, by gracz poczuł się jak w Londynie z 1918 roku. Jednak to, co ciekawi nas najbardziej znajduje się na samym końcu nagrania. Posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz użytkownicy PC-tów będą mogli nabyć grę od 5 czerwca. Pierwotnie tytuł miał się pojawić na rynku w listopadzie 2017 roku, ale deweloperzy napotkali na niespodziewany problem techniczny, który zmusił ich do przesunięcia premiery.

W gruncie rzeczy jest to dobra informacja. W najbliższych tygodniach pojawi się bowiem sporo ciekawych tytułów. Za kilka dni ukaże się Kingdom Come: Deliverance, pod koniec miesiąca Age of Empires: Definitive Edition, w marcu Final Fantasy XV: Windows Edition, Sea of Thieves i Far Cry 5, a w kwietniu Pillars of Eternity II: Deadfire, God of War oraz Total War Saga: Thrones of Britannia. Jak widać, niezależnie od posiadanej platformy sprzętowej, będzie w co grać, więc chyba spokojnie wytrzymamy do czerwcowej premiery Vampyra.

Na koniec krótkie przypomnienie. Vampyr będzie grą RPG akcji, w której wcielimy się w wampira Jonathana E. Reida, chirurga wojskowego, który postanowił wrócić do Londynu z frontu I wojny światowej, by pomagać chorym. Niestety po drodze został przemieniony w bestię, co w wielkim stopniu krzyżuje jego plany, gdyż dalej chce pomagać, ale jednocześnie musi zmagać się z rządzą krwi, innymi wampirami oraz łowcami. Więcej dowiecie się z poprzednich dzienników dewelopera, które zamieszczamy poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Vampyr

Vampyr